Apie mus

Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai

Mūsų mokykla, tai laisvai dirbantys mokytojai-korepetitoriai.

Kai kurie yra studentai, kiti yra mokyklose dirbantys mokytojai, dar kiti – mokyklose nebedirbantys mokytojai. Mus visus vienija noras padėti vaikams ir jų tėvams siekti būti sėkimngais gyvenime. Mes ne tik mokiname žinių, bet mokome mastymo modelių ir principų, kuriuos vaikai gali pritaikyti tiek mokykloje, tiek olimpiadose, tiek galės pritaikyti gyvenime ir net darbo pokalbiuose užaugus!

Yra dvi rūšys dalykų, kuriuos galite mokinti savo vaikus: A) Mąstymo B) Sausų žinių.

Mūsų mokyklos šūkis yra suteikti paslaugas tiems, kas jų labiausiai nori ir kam labiausiai reikia. Jeigu esate iš socialiai remtinos šeimos – susisiekite su mumis ir jums padėsime. Mūsų mokytojai kai kurie irgi yra kilę iš napasiturinčių šeimų ir mes visada norime padėti tiems, kas to labiausiai ieško. Ilgą laiką Lietuvoje, o ir pasaulyje gauti individualizuotą mokymą galėjo tik top šeimos, nes tam reikėjo ne tik lėšų, bet ir pažinčių. Neturi pažinčių ar blato – aukštos kokybės mokslas ne tau! Nuo tavęs bus slepiama viskas, bus nedasakoma, arba sakoma abstrakčiai ir nesuprantamai.

Mes stengiamės daryti taip, kad mokslas būtų atviras ir prieinamas visiems: nepriklausomai nuo jų pajamų, visuomenės sluoksnio, lyties ar rasės. „Prašykite, ir jums bus duota“ yra sakęs Jėzus (evangelija Lk 11, 5-13 ).

Mes taip pat tikime, kad geriausi mokytojai, yra nperiklausomi mokytojai. Mokytojas yra svarbiausias vaiko gyvenime. Ne ugdymo institucija. Taigi mes taip pat padedame tėvams, kurie pasirinko ar galvoja pasirinkti namų mokymą tam, kad patys susidėliotų savo vaiko „mokytojų komandą“ ir suteiktų aukščiausio lygio mąstymą. Entuziastingas ir geras mokytojas turi galimybę vaiką pakelti į nematytus horizontus.

Mūsų mokiniai yra Lietuvos ir Europos olimpiadų prizininkai ir mokosi geriausiose Lietuvos mokyklose, kur turi galimybę bendrauti su kitais vaikais su panašiais tikslais.

Mūsų komanda

 

Goda Paskal

Goda Paskal

Edukologė, matematikos ir anglų kalbos specialistė


Anglų kalbos ir matematikos mokytoja. Goda pati baigė Vilniaus Jėzuitų gimnaziją. Ji konsultuoja norinčius stoti į Jėzuitų gimnaziją. Organizuoja vaikų vasaros stovyklas ir papildomas veiklas susijusias su praktiniu anglų kalbos vartojimu.

 +370 610 71191

goda@mokinkis.lt

Kristina Petrikonytė

Kristina Petrikonytė

mokyklos administracija, matematikos mokytoja 5-10 kl.

Matematikos ir pradinių klasių korepetitorė. Mokyklos administratorė, matematikos mokytoja, mokinanti 5-10 klasės vaikus. Kristina yra Vilniaus jėzuitų gimnazijos alumnė. Ji konsultuoja tėvus ir moksleivius korepetitorių pamokų, stojimų klausimais.

 +370 606 79040

info@mokinkis.lt

Gražina Tumienė

Gražina Tumienė

logoterapeutė

Logopedijos paslaugas mūsų mokyklėlėje teikia 20 metų patirtį turinti logopedė. Konsultuoja, įvertina oralinę retoriką, jeigu vaikas turi sutrikimą, padeda įveikti ar sumažinti garsų tarimo trikdžius, nesklandumus.

 

 +370 610 12363

info@mokinkis.lt

Zita Strakšytė

Zita Strakšytė

Lietuvių kalbos mokytoja

 

Lietuvių kalbos mokytoja 1 – 12 klasėms. Mokina 3 dalykus (anglų, matematiką ir lietuvių kalbą) stojimams į 5 klasę į Vilniaus Jėzuitų gimnaziją.

 +370 668 34968

zita@mokinkis.lt

Martynas Pumputis

Martynas Pumputis

Pradinių klasių ir lietuvių kalbos mokytojas iki 10 klasės

Martynas yra pradinių klasių lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos mokytojas. Vyresnius mokinius mokina matematikos.

 

 +370 606 79040

info@mokinkis.lt

Austėja Mia Matukaitė

Austėja Mia Matukaitė

Pradinių klasių ir matemtikos mokytoja iki 12 klasės


Matematikos mokytoja Mia ruošia vaikus stojimams į 5 klasę į geriausias Vilniaus ir Lietuvos mokyklas. Taip pat padeda vaikams gerai pasirodyti olimpiadose.

+370 606 79040

info@mokinkis.lt

Petras Lapukas

Petras Lapukas

Fizikos, matematikos ir vokiečių kalbos mokytojas


Vilniaus jėzuitų gimnazijos alumnas. Turi vokiečių kalbos sertifikatą DSD II.  Studijuoja fiziką Vilniaus universitete. Vaikus mokina fizikos, matematikos ir vokiečių kalbos.
 

+370 606 79040

info@mokinkis.lt

Emilija Urbonaitė

Emilija Urbonaitė

Pradinių klasių ir vokiečių kalbos mokytoja

Vilniaus jėzuitų gimnazijos alumnė. Turi vokiečių kalbos sertifikatus DSD II ir TestDaf. Jau kelintus metus iš eilės moko pradinių klasių vaikus lietuvių ir vokiečių kalbų, matematikos. Vyresnius vaikus moko vokiečių kalbos. 

 +370 606 79040

info@mokinkis.lt

Rokas Klapatauskas

Rokas Klapatauskas

Pradinių klasių mokytojas egzaminams į 5 klasę


Pradinių klasių mokytojas Rokas mokina vaikus lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos. Ruošia vaikus stojamiesiems egzaminams į 5 klasę.

+370 606 79040

info@mokinkis.lt

Kristina Zakutauskaitė

Kristina Zakutauskaitė

Matematikos ir informatikos mokytoja

 

Matematikos ir informatikos mokytoja 7-12 klasėms. Mmokina programavimą ir logiką, kurios yra itin reikalingos  ne tik bandant išmokti žinių, bet ir išmokti  prisitaikyti prie greitai kintančio pasaulio ir jo keliamų iššūkių.

Kristina yra dirbusi su vaikais, kuriems mokykloje sunku susikaupti ar buvo eksperimentuojama su „skirtingomis  mokymo sistemomis” ir to pasekoje vaikas nusimokino.

 +370 606 79040

info@mokinkis.lt

Mūsų e-parduotuvėje taip pat galite nusipirkti ir  Kristinos pirminę individualią konsultaciją.
Justina Jancevičiūtė

Justina Jancevičiūtė

Tikybos mokytoja


Justina mokina tikybos vaikus, besiruošiančius egzaminams į 5 ir į 9 klasę. Mokiname pagal egzamino programą stojant į Lietuvos IVY league mokyklas.

 +370 606 79040

info@mokinkis.lt

Čia gali būti tu

Čia gali būti tu


Jei studijuoji aukštojoje mokykloje arba jau baigei bakalauro studijas, atsiųsk mums savo CV. Po 3 mėnesių privalomų apmokymų ir 3 mėnesių praktikos mūsų mokyklėje Tu gali tapti mokytoju!

Kontaktai

 

UAB “Mokinkis”

Įm. kodas: 304412196

Administratorė: +370 606 79040

info@mokinkis.lt

Ofisų adresai:

Kauno g. 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės)

Giedraičių g. 60B, Vilnius. (įėjimas iš šiaurinės pusės, matosi iškaba MOKINKIS).

Kauno g. 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės)

 

Giedraičių g. 60B, Vilnius. (įėjimas iš šiaurinės pusės, matosi iškaba MOKINKIS).

Atsiųskite užklausą

12 + 12 =

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040