Ar logopedas gali pasiūlyti aukšto Lygio priešmokyklinį ugdymą jūsų vaikui?

Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai

Mums, specialistams, gerai žinoma, kad kokybiškas priešmokyklinis ugdymas yra neįkainojamas vaikui. Tačiau, kaip daugelis jūsų pastebėjo, ne visi darželiai sugeba pasiūlyti tai, ko mūsų vaikai iš tikrųjų reikia.

Darželyje, kai grupėse yra daugiau nei 5-6 vaikai, sunku užtikrinti kokybišką ugdymą kiekvienam vaikui individualiai. Tokie dideli skaičiai yra paprasčiausiai neefektyvūs, ypač su tokio jauno amžiaus vaikais.

Kai kuriuose darželiuose vaikai kviečiami dirbti „prie lentos”, kur jie turi galimybę rašyti arba spręsti užduotis tiesiogiai. Toks interaktyvus metodas yra labai efektyvus. Net trumpa penkių minučių trukmės atsakinėjimo sesija atneš daugiau rezultato, nei užsiėmimai tradicinėje didelėje vaikų grupėje.

Jei pastebite, kad jūsų vaikas nesijaučia patenkintas arba nepasiekia norimų rezultatų darželyje, galbūt vertėtų ieškoti alternatyvų. Vienas iš variantų yra logopedo paslaugos. Logopedė – tai ne tik kalbos specialistas, bet ir aukšto lygio mokytojas priešmokyklinukui. Logo terapeutas mokins jūsų vaiką ne tik raidžių, žodžių ir teisingos kalbos, bet ir skaitys knygutes, analizuos paveiksliukus, mokins gyvenimiškų įgūdžių, mokins dialogo ir bendravimo, mokins žaisti žaislais ar žaisti stalo žaidimus.

Šiuolaikinėje aplinkoje, kur kokybė yra esminis dalykas, logopedo paslaugos gali pasiūlyti individualų priešmokyklinį ugdymą, kuris atitiks jūsų lūkesčius ir jūsų vaiko poreikius. Kadangi tai yra brangus individualus užsiėmimas – daug tėvų to neieško ir nedaro. Kiti – vis dar tiki, kad „valstybė už juos geriau pasirūpins“. Tad, vertinant visas galimybes, logopedo paslaugos gali būti puikus sprendimas tiems tėvams, kurie ieško aukšto lygio priešmokyklinio ugdymo.

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040