Geras lietuvių kalbos korepetitorius pradinukams ir kodėl jo reikia? (4 klasė)

Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai

Šiais laikais, tėvai vis dažniau kreipiasi į MOKINKIS lietuvių kalbos korepetitorius, ypač kai jų vaikai yra pradinukai

Ši tendencija yra visiškai suprantama, nes korepetitorius pradinukui gali padėti ne tik su lietuvių kalba, bet ir su matematika bei anglų kalba. Pasirinkite populiariąją matematiką, lietuvių kalbą ar anglų kalbos programą, kurią MOKINKIS siūlo dviese lankyti du kartus per savaitę. 

Nors mokykla teikia pagrindinį švietimą, Godos Paskal mėgstama frazė yra „tarp aklųjų ir vienaakis karalius”. Tai reiškia, kad visada verta turėti savo standartus ir siekti daugiau, nei ką mokykla siūlo. Vaikams su gerais pažymiais gali atrodyti, kad viskas puiku, bet tai gali būti tik iliuzija. 

Lietuvių kalbos korepetitorius pradinukams padeda stiprinti kalbos įgūdžius, bet ir daugiau. Ypač vertinga yra diktantų diktavimo praktika. Tai ne tik padeda vaikui rašyti greičiau, bet ir moko minčių dėstymo. Tai yra vienas iš svarbiausių įgūdžių, kuris bus naudingas ne tik mokykloje, bet ir aukštesnėse studijose, ir net profesinėje karjeroje. Aišku, padiktuoti vaikui gali ir tėvai. Nors diktantai – labai naudingi – bet jie labai imlūs laikui. Jau geriau namie padiktuoti vaikui diktantą, o paskui tegu jis jį analizuoja ir taiso su korepetitoriumi, nei duoti korepetitoriui ir diktuoti ir dar taisyti diktantą su vaiku. Šiuo atveju geriau pasiskirstyti darbais.

Nepamirškime ir psichologinio aspekto. Vaikai ne visada priima tėvų paliepimus ar patarimus kaip autoritetą. Čia lietuvių kalbos korepetitorius gali atlikti raktinį vaidmenį, pateikdamas tuos pačius reikalavimus ir patarimus profesionaliu ir objektyviu būdu. Dažnai vaikai labiau linkę atsižvelgti į tai, ką sako koks nors nepažįstamas autoritetingas žmogus, negu ką vaikui sako jo tėvai. Išnaudokite tai.

Taigi, lietuvių kalbos korepetitorius yra naudingas ne tik dėl mokymosi. Jis yra ir mentorius, ir psichologas, ir geriausias draugas vaikui, kuris padeda jam susidoroti su akademine ir emocine aplinka, stiprina jo pasitikėjimą ir padeda jo tėvams. Sinergija tarp šių trijų asmenų (tėvų, vaikų ir lietuvių kalbos korepetitoriaus) yra labai naudinga.

Tad, jei norite, kad jūsų vaikas būtų ne tik gerai pasirengęs mokyklos užduotims, bet ir turėtų tvirtus pagrindus ateities mokslams ir karjerai, lietuvių kalbos korepetitorius iš MOKINKIS mokyklos yra puikus pasirinkimas.

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040