Kaip dažnai reikia lankyti matematikos korepetitorių?

Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai

Kiekvienas tėvas nori žinoti, kaip dažnai jų vaikui reikėtų lankyti *matematikos korepetitorių*, siekiant geriausių rezultatų. Tačiau atsakymas į šį klausimą nėra vienareikšmiškas, nes kiekvienas mokinys yra unikalus

Optimalus dažnis geriausiai nustatomas po išsamios diagnostikos. Mūsų įmonėje analizuojame ne tik mokinio akademinius rezultatus, bet ir jo asmenines savybes, kurios gali paveikti mokymosi proceso efektyvumą. Pavyzdžiui, kai kuriems mokiniams reikia daugiau laiko, kad suvoktų sudėtingas temas, tuo tarpu kitiems gali pakakti vienos ar dviejų pamokų per savaitę. Po diagnostikos mūsų mokykla pateikia rekomendacijas ir optimaliausią lankymo planą. Tačiau galutinis sprendimas visada priklauso nuo tėvų – jie nusprendžia, kaip daryti toliau. Verta paminėti, kad *matematikos korepetitoriaus online* dažnis turėtų būti toks pat kaip ir offline. Tai svarbu, nes efektyvumo klausimas nėra susijęs su mokymo formatu, bet su pačiu korepetitoriumi. Jeigu pasirinksite efektyvų korepetitorių, nebūtų jokio skirtumo tarp online ir offline pamokų. Tai reiškia, kad jeigu korepetitorius dirba neefektyviai, rezultatai bus prasti nepriklausomai nuo pamokos formato. Tai, ką mūsų mokykla siūlo, yra visiškai unikalu – visi mokytojai dirba pagal Godos Paskal mokymo modelį. Visi mūsų mokykloje dirbantys korepetitoriai yra susipažinę kaip informacija mokiniams turi būti pateikiama, kad šie greitai įsisavintų ir lėčiau pamirštų išmoktą medžiagą. Šio modelio išskirtinumas yra ir tas, kad jis atsižvelgia į individualias vaiko būdo, amžiaus, raidos, psichologines ir fizines savybes. Mes stengiamės pateikti mokymą taip, kad vaikas jį greičiau priimtų pagal tai „koks tai vaikas“. Mūsų patirtis rodo, kad jau po 3-4 pamokų su šia sistema vaikas pradeda daug geriau suprasti matematiką. Palyginimui, mokykloje vaikas lanko 3-4 pamokas per savaitę, tačiau dažnai per tokį mažą pamokų kiekį nejaučia jokio postūmio.

Mokymosi programa, kiekvienam vaikui yra sudaroma individuali, tačiau galime pasidalinti keliais dažniausiais lankymo planais

4 klasė
Matematikos korepetitorius, anglų korepetitorius ir lietuvių korepetitorius viename. Vienos pamokos metu mokytojas mokina kelis skirtingus dalykus. Ne visada spėjama visus tris, todėl kartais gaunasi ir tik matematikos visa pamoka, o kartais tik lietuvių ir anglų. Bet korepetitorius žino, kad turi išmokinti tam tikrą medžiagą ir pasiekti tam tikrą lygį, todėl jeigu kurios nors pamokos nespėja kelias pamokas, tai jos tada padaro daugiau sekančių pamokų metu ir tokiu būdu kompensuoja.

Lankoma yra 2 kartus per savaitę. Pamokoje būna du vaikai pas tą patį mokytoją. Nuo to ir priklauso matematikos korepetitoriaus kaina.

Matematikos korepetitorius online ketvirtokams ne visada veikia, nes vaikai yra pakankamai maži ir jiems vis dar reikia didesnės priežiūros.

Tiesa, kai kurie vaikai, kuriuos tėvai jau buvo individualiai mokinę namuose – sugeba ir gali labai kokybiškai mokintis online. Tokiu atveju matematikos korepetitorius online yra puikus pasirinkimas.

Žinoma, vaikams iš mažesnių miestų ir miestelių tai gali būti vienintelis pasirinkimas. Na, tada vėlgi mes turime kitokią situaciją ir kitokią paiešką.

 

5 klasė
Matematikos korepetitorių lankyti reikia 1 arba 2 kartus per savaitę. Jeigu yra susidarę spragų, mokytojas gali rekomenduoti kurį laiką palankyti intensyviau – pvz. du mėnesius lankyti 3 kartus per savaitę, o paskui grįžti į 1 kartą per savaitę.

 

6 klasė
Šioje klasėje matematikos korepetitorių galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę. Šiame amžiuje vaikas jau dažniausiai būna lankęs matematikos korepetitorių 4-oje ar 5-oje klasėje, todėl jau moka savarankiškiau mokytis. Tokiam vaikui 1 kartas per savaitę yra skirtas siekti bent kažkiek aukštesnio lygio nei mokykloje.

Tokia strategija tinka 1,2 lygio matematikos mokiniams (du stipriausi lygiai). Jeigu vaikas yra 3 lygis (itin silpnai mokinasi, vos vos teigiami pažymiai) – mokymosi strategija pas korepetitorių turi būti nustatoma atskirai.

Būna, kad tėvai skambina ir sako: „Ieškau matematikos korepetitoriaus savo vaikui 6-oje klasėje“. Pirmo pokalbio metu, arba per pirmą patikrinimą mes nustatome kokiu dažnumu vaikui reikėtų lankyti ir kokio lygio grupelėje (jei iš viso grupelės reikėtų).

 

7 klasė
Matematiką šioje klasėje pas matematikos korepetitorių galima lankyti didesnėse grupėse ir dažniausiai užtenka vienos pamokos per savaitę. Aišku, yra labai svarbu susikaupti ties lygtymis ir žodiniais uždaviniais sudarant lygtis. Šios dvi temos yra sunkiausios ir jas išmokus galima sakyti, kad 7 klasę baigti pavyks tikrai neblogai.

 

8 klasė
Ši klasė yra labai kertinė. Joje labai daug įvadinių temų į gimnazijos klases, kurias praleidus ar nesupratus iki galo – laukia didelės bėdos.

2 savaitinės matematikos pamokos pas matematikos korepetitorių yra optimalus variantas. Tinka 2-4 vaikų grupės.

Priklausomai nuo grupės lygio tokį intensyvumą ima beveik visi mokiniai: Tiek tie, kas nori stoti į top Lietuvos mokyklas (tokias kaip Biržiškos gimnazija, Vilniaus Jėzuitų gimnazija, Kauno jėzuitų gimnazija, Vilniaus licėjus), tiek tie – kas tiesiog nori pakelti savo esamą lygį ir geriau pasiruošti perėjimui į 1 gimnazijos klasę (9 klasę).

9 klasė

Šioje klasėje matematikos pamokas pas korepetitorių reikia lankyti 1 kartą per savaitę. Žinoma, jeigu jūsų konkrečiu atveju yra priežasčių, kodėl esate silpnesni – mokytojas gali paskirti pamokas lankyti dažniau, arba mažinti grupės dydį.

Dėl visų šių individualizacijų mes visada pasitariame su vaiku ir tėvais, ir taip pat rekomenduojame individualius mokymo planus, kad atsistatymas neužtruktų 3-4 metų, bet jau po 3,4 mėnesių galima būtų džiaugtis pagėrėjusiais rezultatais.

 

10 klasė

Šioje klasėje būna labai svarbus, bet tuo pačiu bendrinį lygį patikrinantis egzaminas PUPP.

Mūsų mokyklos matematikos korepetitoriai turi skirtingų lygių grupines pamokas, bei taip pat siūlo ir individualias ar semi-individualias pamokas (dviese). Jeigu ieškote matematikos korepetitoriaus, bet norite sutaupyti, tai galite pradžioje lankyti matematikos pamokas online, o eigoje žiūrėti kaip galima mokymosi procesą individualizuoti.

 

11 klasė

Šioje klasėje matematikos korepetitorius online gali pasiūlyti lankyti 2 kartus per savaitę. Tikrai dažnas atvejis, kad vaikams reikia ir net 3 kartų, bet čia labiau tiems vaikams, kas žemesnėse kritinėse klasėse nesusiremontavo pagrindų.

Kritinės klasės yra 4kl, 8kl ir 10 kl. Šiose klasėse būtina pasitikrinti žinias ar pas matematikos korepetiorių online ar gyvai ir susiremontuoti tas temas ir tas dalis, kurios stringa. Nes bet kokia praleista tema sekančiais metais virs dar penkiagubai didesne problema.

12 klasė

Lankyti matematikos korepetitorių online arba offline čia prireikia beveik visiems. 12-oje klasėje rudenį rekomenduojame lankyti bent 2 kartus per savaitę.

Jeigu gerai sekasi mokintis online, tai tada galima ir didesnėse grupėse mokintis, tokiu būdu sutaupant labai daug lėšų.

Vaikai sako: „Ieškau matematikos korepetitoriaus, bet kad nebūtų namų darbų“. Na, jūs galite nedaryti namų darbų, bet tai yra tas pats kas prašyti ko nors, kad pamokintų tave vaikščioti, bet kai parodo kaip vaikščioti atsisakyti pačiam eiti eiti ir eiti, tol kol pramoksi jau tą daryti gerai.

Mūsų mokyklos matematikos korepetitoriai rekomenduoja 12 klasės rudenį kuo anksčiau (gal net anksčiau, nei jūsų mokykloje) išmokti išvestines ir pirmykštes funkcijas, nes jos užima tiek labai daug laiko, tiek labai daug resursų ir trukdo susiremontuoti visas kitas temas, kurios galėjo likti užnugaryje.

3 mėnesiai iki VBE, matematikos korepetitorius tampa draugas bent 3 kartus per savaitę, nes iki egzamino likus nedaug laiko svarbu nepamiršti tų įgūdžių, kuriuos jau pavyko suformuoti.

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040