Kaip sutaupyti pinigų lankant korepetitorius?

Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai

Papasakosiu jums kelis trumpus patarimus kaip efektyviai naudoti pinigus lankant korepetitorius. Turiu jums net 9 patarimus. Žiūrėkite šį video iki galo, ir gausite papildomą 50eur nuolaidą pamokoms mūsų korepetitorių mokykloje MOKINKIS

1. Venkite aukšto sezono (pavasario). Jeigu žinote, kad vaikui sunkiau su kokiu nors dalyku – pasimokinkite tą dalyką vasarą arba rudenį. Vasaros metu daug korepetitorių taiko dideles nuolaidas pamokoms. Pavasarį mokėsite brangiau ir geriausių mokytojų jau nebegausite.

2. Planuokite kuriais metais kuriuos dalykus mokysitės. Pvz mano patarimai humanitariniam vaikui: 7-8klasė matematikos korepetitorius.

9 klasė – fizikos korepetitorius.

10 klasė – chemijos ir matematikos korepetitoriai.

11 klasė – jeigu turite A lygį, tai tikrai naudinga matematikos pasimokinti, bei bent šiek tiek jau nueiti pas kažką, kas vaikui pataisys jo rašinius.

12 klasė. Lietuvių rašinius tobulinkite ir tik kursuose, kur mokytojai taisbei matematikos A lygis.

3. Lankykite su draugais ar klasiokais (taip, klasiokais! Tegu LKK niršta).

Jūs mokotės toje pačioje klasėje ir vienu metu eisite panašias temas. Korepetitorius galės jums tiesiog stipriau paaiškinti jūsų tuo metu besimokinamas temas mokykloje.

4. Darykite korepetitoriaus namų darbus. Greičiau išmoksite naują medžiagą.

5. Visada atsiųskite nufotografuotus savo namų darbus į pamoką patikrinti. Kokybiškai su feedbacku patikrinti namų darbai yra auksas!

6. Jeigu galite, lankykite korepetitorių bent du kartus per savaitę. Kartas per savaitę yra labai retai ir medžiaga užsimiršta per tiek laiko. Po savaitės atėjus neretai reikia dalį pamokos praleisti prisimenant temą, kurią mokėtės prieš 7dienas. Kitas variantas būtų lankyti kartą per savaitę, bet tada namie turi tėvai dar bent kelis kartus per savaitę patys asmeniškai mokinti vaiką. Tada vieno karto pas korepetitorių – užteks.

Retas lankymas taip pat reiškia, kad pažymiai irgi gerės lėtai. O jeigu reikia vytis dėl spragų – kartas per savaitę labai lėtai pradės atsispindėti mokyklos pažymiuose.

7. Jeigu norite greitai kilstelti lygį – visada pagalvokite apie 2-3 mėn intensyvą po 3 savaitines pamokas. Tai kaip skubi antibiotikų dozė, kai “liga” jau yra stipriai uždelsta.

8. Nebijokite online pamokų, bet tikrinkite jų kokybę. Kai kurie yra pavargę nuo online pamokų ir prašo tik gyvų. Tas suprantama, kai per karantiną vaikai nusimokė. Bet daug efektyviau bus pasirinkti kokybiškas online pamokas nedidelėje grupelėje renkantis pagal mokytojo gerumą, o ne rinktis mokytoją pagal tai – ar priima gyvai. Jau nekalbu, kad važinėti gali tekti ir į kitą miesto galą.

9. Na ir paskutinis devintas patarimas. Pas geriausius korepetitorius vaikai užsirašo gegužę, birželį, kad juos įtrauktų į grupes, prasidedančias rugsėjį.

Čia buvo paskutinis mano patarimas, o dabar dar noriu priminti, kad galite užsirašyti į nemokamą konsultaciją pas mane. Aprašyme įdėsiu linką į calendly, kad galėtumėte rezervuoti susitikimą su manimi jau dabar.

Taip pat prizas kantriausiai žiūrėjusiems: nuolaidos kodas: MOK50.

Čia yra net 50 eur nuolaida pmokoms mūsų mokykloje!.

O dar vat įdomu, gal yra tokių, kurie nenaudojote korepetitorių paslaugų? Kodėl? Argumentuotai parašykite tai kometaruose.

Iki pasimatymų!

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040