Kiek kainuoja matematikos korepetitorius?

Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai

Matematikos korepetitoriaus pamokos MOKINKIS mokykloje kainuoja 35eur/individuali pamoka

 

Tačiau, jeigu jūs lankote pas mokytoją ir mokytojas pagal jūsų lygį jums priskiria porininką ar sudaro 3 vaikų grupę – visada rekomenduojame lankyti tokias pamokas. Tada kaina vienam vaikui mažėja. Daugiau apie kainas grupelėse rekomenduojame pasiskaityti kainyne.

 

Taip pat galima lankyti pamokas ir labai didelėse grupėse (10-15 vaikų), bet reikia nepamiršti dažnai daryti lygio diagnostikos ir stebėti ar mokymasis tokioje didelėje grupėje tikrai atneša norimų rezultatų.

Geriausiems rezultatams pasiekti visada reikia sekti mokymosi procesą pas matematikos korepetitorių, tuomet jeigu mokymasis nėra efektyvus – galima jį pakoreguoti. Galima pamokas dažninti, galima paimti kelias individualias pamokas, kad suremontuoti konkrečias spragas.

Mūsų programėlėje galite savo pageidavimus išsakyti parašydami chat‘e administratorei, ir ji suderins mokymosi pakeitimus.

Mokytojas taip pat duoda grįžtamąjį ryšį apie vaiką, todėl mes taip pat rekomenduojame ir tėvus bent jau kartą į 3 mėnesius patiems pasidomėti vaiko lankomomis pamokomis pas matematikos korepetitorių ir jų efektyvumu.

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040