Krikščioniškos knygos

Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai

Šis sąrašas sudarytas siekiant padėti tėvams suprasti savo vaikus ir užauginti juos laimingais žmonėmis. Kai kurios knygos skirtos tėvams pažinti save, o kitos – kad pažinti vaikus. Juk svarbiausia, vieninga šeima!

Krikščioniškos knygos, kurias rekomenduojame skaityti vaikams tarp 5 ir 10 metų:

1. Bruno Ferrero knygos ir jų serija. Labai daug jų leidžia katalikų pasaulio leidiniai. Galite išsirinkti nuo itin lengvai, mažiems vaikams sakitomų knygų, iki storų ir sunkiai psichologinėmis ir religinėmis tiesomis prikrautų knygų.

2. Knygos apie Ignacą Lojolą, jo gyvenimą pakeitusią traumą. Daug jų yra parašęs

Krikščioniškos knygos tėvams, kurie nori gilinti savo dvasines žinias. Šios knygos taip pat padės geriau suprasti jėzuitišką pasaulėžiūrą ir ar šios vertybės jūsų šeimai yra artimos ar ne.

1. Knygos apie jėzuitų mokymo principus ir strategiją. Naudinga tiek tėvams, tiek mokytojams siekiantiems žinoti daugiau bei sužinojus – dalintis ta išmintimi su kitais.

2. Make Today Matter: 10 Habits for a Better Life (and World). Chris Lowney (2019)

3. Ignacian pedagogy. Classic and Contemporary Texts on Jesuit Education from St. Ignatius to 
Today. (2017) Šitą knygą rekomenduočiau mokytojams arba tėvams, kurie daug laiko praleidžia padedami patys savo vaikams. Joje labai gražiai pasakojama ir kaip jėzuitai švietimu užsiėmė ir prieš 3,4 ar 500 metų. Labai pažangi ir laiką pralenkianti mokymo metodika. Knygoje pilna ištraukų ir pavyzdžių iš tam tikrais metais taikytų principų. Kai kurias ištraukas skaitant net sunku patikėti, kad jėzuitai taip galvojo ir mastė dar gūdžiais 1600 metais.

4. The spiritual exercises by Ignacius Loyola. (1556).

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040