Profesionalūs mokytojai ir korepetiroriai

Lietuvių kalbos korepetitorius

Lietuvių kalbos korepetitorius – individualizuotas mokymas
prieinamas visiems!

Jeigu nežinote vaiko lygio, sunku įvertinti kiek vaikas moka ir kiek ne – mes galime padėti.

Pirmiausia užsirašykite į individualią konsultaciją, o tada mes sudarysime mokymo planą ir pagal jį kelsime vaiko lygį jums tinkamiausiu tempu.

Užteks vaikui nebeapsitikėti savo jėgomis ir tylėti mokyklos pamokų metu. Pas korepetitorių klausite drąsiai, ir išmoksite viską itin efektyviai.

Kodėl rinktis mokinkis.lt lietuvių kalbos korepetitorius?

Mes pasirūpiname visu mokymosi procesu nuo A iki Z. Vaikai gauna žinias, ir pasitikėjimą skatinančias pamokas. Tėvams nereikia rūpintis brangių uždavinynų ar vadovėlių pirkimu, jie gauna ataskaitas apie vaiko progresą ir taisytinas vietas. Jeigu nori – tėvai gali padėti vaikams ir šalia pasėdėti skatinant juos kokybiškiau atlikti užduotis namie. Taip pat galite mokytis ir greičiau jeigu jums tinka. Užduočių mes duodame visada daugiau, tai jeigu padarote į priekį ir susirašote kuriose vietose strigote – per pamoką su mokytoju analizuosite tik tas vietas, kuriose strigote. Mūsų mokyklos mokytojai taip pat VISADA ištaiso namų darbus (tiek online pamokose, tiek gyvose). Todėl visada būna aišku kiek iš tiesų vaikas moka, kur tiksliai stringa, ir kodėl yra 0 taškų iš vieno ar kito kontrolinio uždavinio. Nes parašyti pažymį gali bet kas – o MOKINKIS korepetitoriai aiškiai gali nustatyti kas sukėlė tokį blogą pažymį ir kaip elgtis, kad jį ištaisyti.

Visapusiška priežiūra

Mes supervizuojame visą mokymosi procesą nuo pradžios iki pabaigos, skatiname žinias ir pasitikėjimą.

 

 

Ekonominė nauda tėvams

Nereikia pirkti brangių medžiagų, tėvai gauna reguliarias pažangos ataskaitas ir gali aktyviai dalyvauti mokymesi namuose.

 

 

Individualus Tempas

Pamokos pritaikomos pagal mokinio tempą, leidžiant greitesnę pažangą, kai tai tinkama.

 

 

Daug tik tikslinių užduočių

Atspausdiname ir duodame vaikams daugiau užduočių. Taigi jie gali spręsti į priekį ir pamokos metu analizuojamos tik tos, kuriose vaikai turėjo sunkumų.

 

 

Mokinio progreso ataskaitos

Mūsų mokytojai nuolat peržiūri ir taiso namų darbus, suteikdami aiškias rekomendacijas tolimesniam žinių gilinimui.

 

 

Individualizuotasmokymas

MOKINKIS korepetitoriai identifikuoja ir sprendžia konkrečias prastų pažymių priežastis, o ne tiesiog pažymi +/ – ir kai būna – tai niekas nežino kas tiksliai sukelia blogą įvertinimą teste.

 

 

MILI

kAINA MĖNESIUI
280€
N

Itin individualizuota mokymo programa pagal mokinio lygį.

N

1 mokinys

N

36€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos išrašomos kas mėnesį

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

24/7 AI Chat funkcija

N

Žaibo pamokos*

N

Automatinis uždavinių sprendimas

N

Užduočių portalas**

N

Vaiko lygio vertinimas kas 6 mėn.***

N

Individualus namų darbų taisymas

MIKRO

KAINA MĖNESIUI
144€
N

Itin individualizuota mokymo programa pagal mokinio lygį.

N

2-3 mokiniai

N

18€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos išrašomos kas mėnesį

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

Žaibo pamokos*

N

Užduočių portalas**

N

Individualus namų darbų taisymas

NANO

KAINA MĖNESIUI
104€
N

Itin individualizuota mokymo programa pagal mokinio lygį.

N

4-6 mokiniai

N

13€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos išrašomos kas mėnesį

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

Žaibo pamokos*

N

Užduočių portalas**

N

Individualus namų darbų taisymas

PIKO

KAINA MĖNESIUI
88€
N

7-10 mokinių

N

11€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos apmokamos avansu

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

Žaibo pamokos*

N

Užduočių portalas**

N

Individualus namų darbų taisymas

Lietuvių kalbos korepetitoriai DUK.

Kiek kainuoja lietuvių kalbos korepetitorius?

Lietuvių kalbos korepetitoriaus pamokos MOKINKIS mokykloje kainuoja 35eur/individuali pamoka.

Tačiau, jeigu jūs lankote pas mokytoją ir mokytojas pagal jūsų lygį jums priskiria porininką ar sudaro 3 vaikų grupę – visada rekomenduojame lankyti tokias pamokas. Tada kaina vienam vaikui mažėja. Daugiau apie kainas grupelėse rekomenduojame pasiskaityti kainyne.

Taip pat galima lankyti pamokas ir labai didelėse grupėse (10-15 vaikų), bet reikia nepamiršti dažnai daryti lygio diagnostikos ir stebėti ar mokymasis tokioje didelėje grupėje tikrai atneša norimų rezultatų.

Geriausiems rezultatams pasiekti visada reikia sekti mokymosi procesą pas lietuvių kalbos korepetitorių, tuomet jeigu mokymasis nėra efektyvus – galima jį pakoreguoti. Galima pamokas dažninti, galima paimti kelias individualias pamokas, kad suremontuoti konkrečias spragas.

Mūsų programėlėje galite savo pageidavimus išsakyti parašydami chat‘e administratorei, ir ji suderins mokymosi pakeitimus.

Mokytojas taip pat duoda grįžtamąjį ryšį apie vaiką, todėl mes taip pat rekomenduojame ir tėvus bent jau kartą į 3 mėnesius patiems pasidomėti vaiko lankomomis pamokomis pas lietuvių kalbos korepetitorių ir jų efektyvumu.

Kaip dažnai reikia lankyti lietuvių kalbos korepetitorių?

Mokymosi programa, kiekvienam vaikui yra sudaroma individuali, tačiau galime pasidalinti keliais dažniausiais lankymo planais:

 

4 klasė
Matematikos korepetitorius, anglų korepetitorius ir lietuvių korepetitorius viename. Vienos pamokos metu mokytojas mokina kelis skirtingus dalykus. Ne visada spėjama visus tris, todėl kartais gaunasi ir tik matematikos visa pamoka, o kartais tik lietuvių ir anglų. Bet korepetitorius žino, kad turi išmokinti tam tikrą medžiagą ir pasiekti tam tikrą lygį, todėl jeigu kurios nors pamokos nespėja kelias pamokas, tai jos tada padaro daugiau sekančių pamokų metu ir tokiu būdu kompensuoja.

Lankoma yra 2 kartus per savaitę. Pamokoje būna du vaikai pas tą patį mokytoją. Nuo to ir priklauso lietuvių kalbos korepetitoriaus kaina.

Lietuvių kalbos  korepetitorius online ketvirtokams ne visada veikia, nes vaikai yra pakankamai maži ir jiems vis dar reikia didesnės priežiūros.

Tiesa, kai kurie vaikai, kuriuos tėvai jau buvo individualiai mokinę namuose – sugeba ir gali labai kokybiškai mokintis online. Tokiu atveju lietuvių kalnos korepetitorius online yra puikus pasirinkimas.

Žinoma, vaikams iš mažesnių miestų ir miestelių tai gali būti vienintelis pasirinkimas. Na, tada vėlgi mes turime kitokią situaciją ir kitokią paiešką.

 

5 klasė
Lietuvių kalbos korepetitorių lankyti reikia 1 arba 2 kartus per savaitę. Jeigu yra susidarę spragų, mokytojas gali rekomenduoti kurį laiką palankyti intensyviau – pvz. du mėnesius lankyti 3 kartus per savaitę, o paskui grįžti į 1 kartą per savaitę.

 

6 klasė
Šioje klasėje lietuvių kalbos  korepetitorių galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę. Šiame amžiuje vaikas jau dažniausiai būna lankęs lietuvių kalbos korepetitorių 4-oje ar 5-oje klasėje, todėl jau moka savarankiškiau mokytis. Tokiam vaikui 1 kartas per savaitę yra skirtas siekti bent kažkiek aukštesnio lygio nei mokykloje.

Tokia strategija tinka 1,2 lygio lietuvių kalbos mokiniams (du stipriausi lygiai). Jeigu vaikas yra 3 lygis (itin silpnai mokinasi, vos vos teigiami pažymiai) – mokymosi strategija pas korepetitorių turi būti nustatoma atskirai.

Būna, kad tėvai skambina ir sako: „Ieškau lietuvių kalbos korepetitoriaus savo vaikui 6-oje klasėje“. Pirmo pokalbio metu, arba per pirmą patikrinimą mes nustatome kokiu dažnumu vaikui reikėtų lankyti ir kokio lygio grupelėje (jei iš viso grupelės reikėtų).

 

7 klasė
Lietuvių kalba šioje klasėje pas lietuvių kalbos korepetitorių galima lankyti didesnėse grupėse ir dažniausiai užtenka vienos pamokos per savaitę. 

 

8 klasė
Ši klasė yra labai kertinė. Joje labai daug įvadinių temų į gimnazijos klases, kurias praleidus ar nesupratus iki galo – laukia didelės bėdos.

2 savaitinės lietuvių kalbos pamokos pas lietuvių kalbos korepetitorių yra optimalus variantas. Tinka 2-4 vaikų grupės.

Priklausomai nuo grupės lygio tokį intensyvumą ima beveik visi mokiniai: Tiek tie, kas nori stoti į top Lietuvos mokyklas (tokias kaip Biržiškos gimnazija, Vilniaus Jėzuitų gimnazija, Kauno jėzuitų gimnazija, Vilniaus licėjus), tiek tie – kas tiesiog nori pakelti savo esamą lygį ir geriau pasiruošti perėjimui į 1 gimnazijos klasę (9 klasę).

 

9 klasė

Šioje klasėje lietuvių kalbos pamokas pas korepetitorių reikia lankyti 1 kartą per savaitę. Žinoma, jeigu jūsų konkrečiu atveju yra priežasčių, kodėl esate silpnesni – mokytojas gali paskirti pamokas lankyti dažniau, arba mažinti grupės dydį.

Dėl visų šių individualizacijų mes visada pasitariame su vaiku ir tėvais, ir taip pat rekomenduojame individualius mokymo planus, kad atsistatymas neužtruktų 3-4 metų, bet jau po 3,4 mėnesių galima būtų džiaugtis pagėrėjusiais rezultatais.

 

10 klasė

Šioje klasėje būna labai svarbus, bet tuo pačiu bendrinį lygį patikrinantis egzaminas PUPP.

Mūsų mokyklos lietuvių kalbos korepetitoriai turi skirtingų lygių grupines pamokas, bei taip pat siūlo ir individualias ar semi-individualias pamokas (dviese). Jeigu ieškote lietuvių kalbos korepetitoriaus, bet norite sutaupyti, tai galite pradžioje lankyti lietuvių kalbos pamokas online, o eigoje žiūrėti kaip galima mokymosi procesą individualizuoti.

 

11 klasė

Šioje klasėje lietuvių kalbos korepetitorius online gali pasiūlyti lankyti 2 kartus per savaitę. Tikrai dažnas atvejis, kad vaikams reikia ir net 3 kartų, bet čia labiau tiems vaikams, kas žemesnėse kritinėse klasėse nesusiremontavo pagrindų.

Kritinės klasės yra 4kl, 8kl ir 10 kl. Šiose klasėse būtina pasitikrinti žinias ar pas lietuvių kalbos korepetiorių online ar gyvai ir susiremontuoti tas temas ir tas dalis, kurios stringa. Nes bet kokia praleista tema sekančiais metais virs dar penkiagubai didesne problema.

 

12 klasė

Lankyti lietuvių kalbos  korepetitorių online arba offline čia prireikia beveik visiems. 12-oje klasėje rudenį rekomenduojame lankyti bent 2 kartus per savaitę.

Jeigu gerai sekasi mokintis online, tai tada galima ir didesnėse grupėse mokintis, tokiu būdu sutaupant labai daug lėšų.

Mūsų mokyklos lietuvių kalbos korepetitoriai rekomenduoja 12 klasės rudenį kuo anksčiau.

3 mėnesiai iki VBE, lietuvių kalbos korepetitorius tampa draugas bent 3 kartus per savaitę, nes iki egzamino likus nedaug laiko svarbu nepamiršti tų įgūdžių, kuriuos jau pavyko suformuoti.

Ar lietuvių kalbos grupinės pamokos yra naudingos?

Lietuvių kalbos grupinės pamokos pas lietuvių kalbos korepetitorių yra naudingos, jeigu jūs atliekate visus korepetitoriaus rekomenduojamus žingsnius.

Pamokoje dalyvaujate su įjungta kamera (jūsų kamerą gali matyti tik mokytojas), jūsų mikrofonas veikia ir jūs pamokos metu atsakote į klausimus.

Jeigu juos užduoda mokytojas, turite lietuvių kalbos užduočių  sąsiuvinį pamokoje, esate atsispausdinęs užduotis ant popieriaus ir pan.

Lietuvių kalbos korepetitoriaus kaina taip pat priklauso nuo grupės dydžio, todėl jeigu esate atidus ir galite atlikti šias visas ir daugiau funkcijų, tai jums tikrai visada labiau apsimokės grupinės pamokos.

Jeigu grupinę pamoką ves lietuvių kalbos korepetitorius online, tai tada dar ir savo laiko kelionei sutapysite.

Ką daryti, jeigu ieškau lietuvių kalbos korepetitoriaus, bet nerandu tinkamo?

Ne kiekvienas lietuvių kalbos mokytojas  gali būti lietuvių kalbos korepetitoriumi. Mokytoju gali būti beveik bet kas, svarbu, kad turi diplomą. Korepetitoriui yra itin aukšti standartai, nes jų pamokas neretai stebi ir tėvai. Iš jų tikimasi greito rezultato, todėl žaidimams ir laiko užmušinėjimui nėra.

Koks yra geriausias lietuvių kalbos korepetitorius online?

gLietuvių kalbos korepetitorius yra kaip batai – neretai nepabandęs kelių skirtingų – nežinosi kokie tau tinka.

Iš tiesų tai jums reikia nuspręsti kokio tipo korepetitoriaus norite (kokios asmeninės savybės).

Galimos tokios lietuvių kalbos korepetitorių savybės:

– Ramus, šiek tiek intravertiškas ir nuoseklus mokytojas.

– Pamokos metu aiškina tik mokyklos medžiagą (pagal ŠMM sudarytą mokymosi programą) ir nė kiek ne daugiau.

– Pamokos metu duoda sudėtingesnių uždavinių iš savo praktikos, užsienio mokyklų bei sugalvoja pati/pats.

– Lietuvių kalbos korepetitorius online pasitelkia išorines mokymosi platformas ir strategijas sukurti geriausiam ir interaktyviausiam pamokos turiniui.

– Lietuvių kalbos korepetitorius duoda dau gyvenimiškų pavyzdžių.

 

Kokie lietuvių kalbos korepetitoriai yra efektyviausi?

Efektyviausias lietuvių kalbos korepetitorius online bus tas, kuris sugebės sekti vaiko mokslą, duoti individualų feedback, neleis sėdėti su išjungta kamera, mokės reikiamu laiku pagirti ir reikiamu laiku papeikti.

 

Nebijokite pasakyti savo lūkesčių lietuvių kalbos korepetitoriui. Dažnai esamas korepetitorius gali savo aiškinimo strategiją šiek tiek pakeisti, o jums tai jau bus lengviau suprantama ir net efektyvesnė pamoka.

 

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040