Lietuvių kalbos rašinių rašymo mokymas. Kodėl intensyvus rašymo kursas- tikras išsigelbėjimas 11-tokui?

Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai

11-tokams, būsimiems brandos egzaminų laikytojams, lietuvių kalbos rašinių rašymas dažnai tampa stresu ir iššūkiu. Būtent čia į pagalbą ateina MOKINKIS lietuvių kalbos korepetitorius, siūlantis unikalų intensyvų rašinių rašymo kursą

Jis sukurtas remiantis Godos Paskal mokymo metodika, kuri naudojasi visi korepetitoriai dirbantys mūsų mokykloje. Ši metodika yra unikali tuo, kad skatina vaikus ne tik išmokti taisykles, bet ir suprasti jas, bei mokėti kūrybiškai žvelgti į bet kokias rašto užduotis.

Mūsų e-parduotuvėje galite rasti intensyvų kursą 11-12 klasių moksleiviams. Jį veda MOKINKIS lietuvių kalbos korepetitoriai, kuriuos atrenkame pagal mūsų aukštus reikalavimus. Korepetitoriai yra praėję specialius kursus ir mokymus, kurie garantuoja, kad jie ne tik padės moksleiviams pasiruošti egzaminams, bet ir išugdys būsimiems jaunimui gyvybiškai svarbius įgūdžius.

Kodėl šis intensyvus kursas yra tikras išsigelbėjimas 11-tokui?

Pirma, kursas yra sukurtas taip, kad padėtų vaikams ne tik suprasti, kaip reikia rašyti rašinius, bet ir, svarbiausia, kaip juos analizuoti. Vaikai ne tik „iškals” taisykles, bet ir supras, kodėl ir kaip jos veikia, kas yra ypač naudinga per egzaminus ir ateityje.

Antra, šis kursas atveria duris į literatūrinį pasaulį. Mūsų mokytojai pateikia rekomenduotinų skaityti knygų sąrašą, kuris, tiesa, ne visada sutampa su Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos skelbiamu rekomenduotinų knygų sąrašu. Tai daroma ne atsitiktinai. Nors svarbu paruošti vaikus VBE egzaminui, mes taip pat norime išugdyti įgūdžius, kurie bus naudingi ir po egzamino. 

MOKINKIS lietuvių kalbos korepetitoriai teikia ne tik teorinę, bet ir praktinę patirtį. Per šias pamokas moksleiviai gali aktyviai dalyvauti, pateikti savo nuomonę, diskutuoti ir gauti atgalinį ryšį iš kvalifikuotų mokytojų. Tai ne tik padeda pasiruošti egzaminams, bet ir ugdymo procese pabrėžia kūrybiškumą, analitinį mąstymą ir kritinį požiūrį, kuriuos taip vertina darbdaviai ir aukštosios mokyklos.

Intensyvus lietuvių kalbos rašinių rašymo kursas, kurį siūlo MOKINKIS, yra investicija į vaikų ateitį. Tai ne tik pasirengimas egzaminams, bet ir būdas įgyti gyvybiškai svarbius įgūdžius, kurie bus naudingi visą gyvenimą.

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040