Matematikos korepetitorius

Profesionalūs mokytojai ir korepetiroriai

Matematikos korepetitorius – individualizuotas mokymas
prieinamas visiems!

Jeigu nežinote vaiko lygio, sunku įvertinti kiek vaikas moka ir kiek ne – mes galime padėti.

Pirmiausia užsirašykite į individualią konsultaciją, o tada mes sudarysime mokymo planą ir pagal jį kelsime vaiko lygį jums tinkamiausiu tempu.

Užteks vaikui nebeapsitikėti savo jėgomis ir tylėti mokyklos pamokų metu. Pas korepetitorių klausite drąsiai, ir išmoksite viską itin efektyviai.

Moksleivio žinių lygio testas

Gaukite žinių patikros užduotis nemokamai į paštomatą! (30 pusl.)

9 + 9 =

Kodėl rinktis mokinkis.lt matematikos korepetitorius?

Mes pasirūpiname visu mokymosi procesu nuo A iki Z. Vaikai gauna žinias, ir pasitikėjimą skatinančias pamokas. Tėvams nereikia rūpintis brangių uždavinynų ar vadovėlių pirkimu, jie gauna ataskaitas apie vaiko progresą ir taisytinas vietas. Jeigu nori – tėvai gali padėti vaikams ir šalia pasėdėti skatinant juos kokybiškiau atlikti užduotis namie. Taip pat galite mokytis ir greičiau jeigu jums tinka. Užduočių mes duodame visada daugiau, tai jeigu padarote į priekį ir susirašote kuriose vietose strigote – per pamoką su mokytoju analizuosite tik tas vietas, kuriose strigote. Mūsų mokyklos mokytojai taip pat VISADA ištaiso namų darbus (tiek online pamokose, tiek gyvose). Todėl visada būna aišku kiek iš tiesų vaikas moka, kur tiksliai stringa, ir kodėl yra 0 taškų iš vieno ar kito kontrolinio uždavinio. Nes parašyti pažymį gali bet kas – o MOKINKIS korepetitoriai aiškiai gali nustatyti kas sukėlė tokį blogą pažymį ir kaip elgtis, kad jį ištaisyti.

Visapusiška priežiūra

Mes supervizuojame visą mokymosi procesą nuo pradžios iki pabaigos, skatiname žinias ir pasitikėjimą.

 

 

Ekonominė nauda tėvams

Nereikia pirkti brangių medžiagų, tėvai gauna reguliarias pažangos ataskaitas ir gali aktyviai dalyvauti mokymesi namuose.

 

 

Individualus Tempas

Pamokos pritaikomos pagal mokinio tempą, leidžiant greitesnę pažangą, kai tai tinkama.

 

 

Daug tik tikslinių užduočių

Atspausdiname ir duodame vaikams daugiau užduočių. Taigi jie gali spręsti į priekį ir pamokos metu analizuojamos tik tos, kuriose vaikai turėjo sunkumų.

 

 

Mokinio progreso ataskaitos

Mūsų mokytojai nuolat peržiūri ir taiso namų darbus, suteikdami aiškias rekomendacijas tolimesniam žinių gilinimui.

 

 

Individualizuotasmokymas

MOKINKIS korepetitoriai identifikuoja ir sprendžia konkrečias prastų pažymių priežastis, o ne tiesiog pažymi +/ – ir kai būna – tai niekas nežino kas tiksliai sukelia blogą įvertinimą teste.

 

 

MILI

kAINA MĖNESIUI
280€
N

Itin individualizuota mokymo programa pagal mokinio lygį.

N

1 mokinys

N

36€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos išrašomos kas mėnesį

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

24/7 AI Chat funkcija

N

Žaibo pamokos*

N

Automatinis uždavinių sprendimas

N

Užduočių portalas**

N

Vaiko lygio vertinimas kas 6 mėn.***

N

Individualus namų darbų taisymas

MIKRO

KAINA MĖNESIUI
144€
N

Itin individualizuota mokymo programa pagal mokinio lygį.

N

2-3 mokiniai

N

18€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos išrašomos kas mėnesį

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

Žaibo pamokos*

N

Užduočių portalas**

N

Individualus namų darbų taisymas

NANO

KAINA MĖNESIUI
104€
N

Itin individualizuota mokymo programa pagal mokinio lygį.

N

4-6 mokiniai

N

13€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos išrašomos kas mėnesį

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

Žaibo pamokos*

N

Užduočių portalas**

N

Individualus namų darbų taisymas

PIKO

KAINA MĖNESIUI
88€
N

7-10 mokinių

N

11€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos apmokamos avansu

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

Žaibo pamokos*

N

Užduočių portalas**

N

Individualus namų darbų taisymas

Matematikos korepetitoriai DUK.

Kiek kainuoja matematikos korepetitorius?

Matematikos korepetitoriaus pamokos MOKINKIS mokykloje kainuoja 35eur/individuali pamoka.

Tačiau, jeigu jūs lankote pas mokytoją ir mokytojas pagal jūsų lygį jums priskiria porininką ar sudaro 3 vaikų grupę – visada rekomenduojame lankyti tokias pamokas. Tada kaina vienam vaikui mažėja. Daugiau apie kainas grupelėse rekomenduojame pasiskaityti kainyne.

Taip pat galima lankyti pamokas ir labai didelėse grupėse (10-15 vaikų), bet reikia nepamiršti dažnai daryti lygio diagnostikos ir stebėti ar mokymasis tokioje didelėje grupėje tikrai atneša norimų rezultatų.

Geriausiems rezultatams pasiekti visada reikia sekti mokymosi procesą pas matematikos korepetitorių, tuomet jeigu mokymasis nėra efektyvus – galima jį pakoreguoti. Galima pamokas dažninti, galima paimti kelias individualias pamokas, kad suremontuoti konkrečias spragas.

Mūsų programėlėje galite savo pageidavimus išsakyti parašydami chat‘e administratorei, ir ji suderins mokymosi pakeitimus.

Mokytojas taip pat duoda grįžtamąjį ryšį apie vaiką, todėl mes taip pat rekomenduojame ir tėvus bent jau kartą į 3 mėnesius patiems pasidomėti vaiko lankomomis pamokomis pas matematikos korepetitorių ir jų efektyvumu.

Kaip dažnai reikia lankyti matematikos korepetitorių?

Mokymosi programa, kiekvienam vaikui yra sudaroma individuali, tačiau galime pasidalinti keliais dažniausiais lankymo planais:

 

4 klasė
Matematikos korepetitorius, anglų korepetitorius ir lietuvių korepetitorius viename. Vienos pamokos metu mokytojas mokina kelis skirtingus dalykus. Ne visada spėjama visus tris, todėl kartais gaunasi ir tik matematikos visa pamoka, o kartais tik lietuvių ir anglų. Bet korepetitorius žino, kad turi išmokinti tam tikrą medžiagą ir pasiekti tam tikrą lygį, todėl jeigu kurios nors pamokos nespėja kelias pamokas, tai jos tada padaro daugiau sekančių pamokų metu ir tokiu būdu kompensuoja.

Lankoma yra 2 kartus per savaitę. Pamokoje būna du vaikai pas tą patį mokytoją. Nuo to ir priklauso matematikos korepetitoriaus kaina.

Matematikos korepetitorius online ketvirtokams ne visada veikia, nes vaikai yra pakankamai maži ir jiems vis dar reikia didesnės priežiūros.

Tiesa, kai kurie vaikai, kuriuos tėvai jau buvo individualiai mokinę namuose – sugeba ir gali labai kokybiškai mokintis online. Tokiu atveju matematikos korepetitorius online yra puikus pasirinkimas.

Žinoma, vaikams iš mažesnių miestų ir miestelių tai gali būti vienintelis pasirinkimas. Na, tada vėlgi mes turime kitokią situaciją ir kitokią paiešką.

 

5 klasė
Matematikos korepetitorių lankyti reikia 1 arba 2 kartus per savaitę. Jeigu yra susidarę spragų, mokytojas gali rekomenduoti kurį laiką palankyti intensyviau – pvz. du mėnesius lankyti 3 kartus per savaitę, o paskui grįžti į 1 kartą per savaitę.

 

6 klasė
Šioje klasėje matematikos korepetitorių galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę. Šiame amžiuje vaikas jau dažniausiai būna lankęs matematikos korepetitorių 4-oje ar 5-oje klasėje, todėl jau moka savarankiškiau mokytis. Tokiam vaikui 1 kartas per savaitę yra skirtas siekti bent kažkiek aukštesnio lygio nei mokykloje.

Tokia strategija tinka 1,2 lygio matematikos mokiniams (du stipriausi lygiai). Jeigu vaikas yra 3 lygis (itin silpnai mokinasi, vos vos teigiami pažymiai) – mokymosi strategija pas korepetitorių turi būti nustatoma atskirai.

Būna, kad tėvai skambina ir sako: „Ieškau matematikos korepetitoriaus savo vaikui 6-oje klasėje“. Pirmo pokalbio metu, arba per pirmą patikrinimą mes nustatome kokiu dažnumu vaikui reikėtų lankyti ir kokio lygio grupelėje (jei iš viso grupelės reikėtų).

 

7 klasė
Matematiką šioje klasėje pas matematikos korepetitorių galima lankyti didesnėse grupėse ir dažniausiai užtenka vienos pamokos per savaitę. Aišku, yra labai svarbu susikaupti ties lygtymis ir žodiniais uždaviniais sudarant lygtis. Šios dvi temos yra sunkiausios ir jas išmokus galima sakyti, kad 7 klasę baigti pavyks tikrai neblogai.

 

8 klasė
Ši klasė yra labai kertinė. Joje labai daug įvadinių temų į gimnazijos klases, kurias praleidus ar nesupratus iki galo – laukia didelės bėdos.

2 savaitinės matematikos pamokos pas matematikos korepetitorių yra optimalus variantas. Tinka 2-4 vaikų grupės.

Priklausomai nuo grupės lygio tokį intensyvumą ima beveik visi mokiniai: Tiek tie, kas nori stoti į top Lietuvos mokyklas (tokias kaip Biržiškos gimnazija, Vilniaus Jėzuitų gimnazija, Kauno jėzuitų gimnazija, Vilniaus licėjus), tiek tie – kas tiesiog nori pakelti savo esamą lygį ir geriau pasiruošti perėjimui į 1 gimnazijos klasę (9 klasę).

 

9 klasė

Šioje klasėje matematikos pamokas pas korepetitorių reikia lankyti 1 kartą per savaitę. Žinoma, jeigu jūsų konkrečiu atveju yra priežasčių, kodėl esate silpnesni – mokytojas gali paskirti pamokas lankyti dažniau, arba mažinti grupės dydį.

Dėl visų šių individualizacijų mes visada pasitariame su vaiku ir tėvais, ir taip pat rekomenduojame individualius mokymo planus, kad atsistatymas neužtruktų 3-4 metų, bet jau po 3,4 mėnesių galima būtų džiaugtis pagėrėjusiais rezultatais.

 

10 klasė

Šioje klasėje būna labai svarbus, bet tuo pačiu bendrinį lygį patikrinantis egzaminas PUPP.

Mūsų mokyklos matematikos korepetitoriai turi skirtingų lygių grupines pamokas, bei taip pat siūlo ir individualias ar semi-individualias pamokas (dviese). Jeigu ieškote matematikos korepetitoriaus, bet norite sutaupyti, tai galite pradžioje lankyti matematikos pamokas online, o eigoje žiūrėti kaip galima mokymosi procesą individualizuoti.

 

11 klasė

Šioje klasėje matematikos korepetitorius online gali pasiūlyti lankyti 2 kartus per savaitę. Tikrai dažnas atvejis, kad vaikams reikia ir net 3 kartų, bet čia labiau tiems vaikams, kas žemesnėse kritinėse klasėse nesusiremontavo pagrindų.

Kritinės klasės yra 4kl, 8kl ir 10 kl. Šiose klasėse būtina pasitikrinti žinias ar pas matematikos korepetiorių online ar gyvai ir susiremontuoti tas temas ir tas dalis, kurios stringa. Nes bet kokia praleista tema sekančiais metais virs dar penkiagubai didesne problema.

 

12 klasė

Lankyti matematikos korepetitorių online arba offline čia prireikia beveik visiems. 12-oje klasėje rudenį rekomenduojame lankyti bent 2 kartus per savaitę.

Jeigu gerai sekasi mokintis online, tai tada galima ir didesnėse grupėse mokintis, tokiu būdu sutaupant labai daug lėšų.

Vaikai sako: „Ieškau matematikos korepetitoriaus, bet kad nebūtų namų darbų“. Na, jūs galite nedaryti namų darbų, bet tai yra tas pats kas prašyti ko nors, kad pamokintų tave vaikščioti, bet kai parodo kaip vaikščioti atsisakyti pačiam eiti eiti ir eiti, tol kol pramoksi jau tą daryti gerai.

Mūsų mokyklos matematikos korepetitoriai rekomenduoja 12 klasės rudenį kuo anksčiau (gal net anksčiau, nei jūsų mokykloje) išmokti išvestines ir pirmykštes funkcijas, nes jos užima tiek labai daug laiko, tiek labai daug resursų ir trukdo susiremontuoti visas kitas temas, kurios galėjo likti užnugaryje.

3 mėnesiai iki VBE, matematikos korepetitorius tampa draugas bent 3 kartus per savaitę, nes iki egzamino likus nedaug laiko svarbu nepamiršti tų įgūdžių, kuriuos jau pavyko suformuoti.

Ar matematikos grupinės pamokos yra naudingos?

Matematikos grupinės pamokos pas matematikos korepetitorių yra naudingos, jeigu jūs atliekate visus korepetitoriaus rekomenduojamus žingsnius.

Pamokoje dalyvaujate su įjungta kamera (jūsų kamerą gali matyti tik mokytojas), jūsų mikrofonas veikia ir jūs pamokos metu atsakote į klausimus.

Jeigu juos užduoda mokytojas, turite matematikos sąsiuvinį pamokoje, esate atsispausdinęs užduotis ant popieriaus ir pan.

Matematikos korepetitoriaus kaina taip pat priklauso nuo grupės dydžio, todėl jeigu esate atidus ir galite atlikti šias visas ir daugiau funkcijų, tai jums tikrai visada labiau apsimokės grupinės pamokos.

Jeigu grupinę pamoką ves matematikos korepetitorius online, tai tada dar ir savo laiko kelionei sutapysite.

Ką daryti, jeigu ieškau matematikos korepetitoriaus, bet nerandu tinkamo?

Ne kiekvienas matematikos korepetitorius gali būti matematikos korepetitoriumi. Mokytoju gali būti beveik bet kas, svarbu, kad turi diplomą. Korepetitoriui yra itin aukšti standartai, nes jų pamokas neretai stebi ir tėvai. Iš jų tikimasi greito rezultato, todėl žaidimams ir laiko užmušinėjimui kaip matematikos korepetitorių online pamokose – nėra.

Koks yra geriausias matematikos korepetitorius online?

Matematikos korepetitorius yra kaip batai – neretai nepabandęs kelių skirtingų – nežinosi kokie tau tinka.

Iš tiesų tai jums reikia nuspręsti kokio tipo korepetitoriaus norite (kokios asmeninės savybės).

Galimos tokios matematikos korepetitorių savybės:
– Ramus, šiek tiek intravertiškas ir nuoseklus mokytojas.

– Pamokos metu aiškina tik mokyklos medžiagą (pagal ŠMM sudarytą mokymosi programą) ir nė kiek ne daugiau.

– Pamokos metu duoda sudėtingesnių uždavinių iš savo praktikos, užsienio mokyklų bei sugalvoja pati/pats.

– Matematikos korepetitorius online pasitelkia išorines mokymosi platformas ir strategijas sukurti geriausiam ir interaktyviausiam pamokos turiniui.

– Matematikos korepetitorius duoda dau gyvenimiškų pavyzdžių.

– Matematikos korepetitorius moka pajuokauti tiek iš savęs tiek iš kitų, tuo matematikos pamokas šiek tiek paįvairindamas.

Kokie matematikos korepetitoriai yra efektyviausi?

Efektyviausias matematikos korepetitorius online bus tas, kuris sugebės sekti vaiko mokslą, duoti individualų feedback, neleis sėdėti su išjungta kamera, mokės reikiamu laiku pagirti ir reikiamu laiku papeikti.

 

Nebijokite pasakyti savo lūkesčių matematikos korepetitoriui. Dažnai esamas korepetitorius gali savo aiškinimo strategiją šiek tiek pakeisti, o jums tai jau bus lengviau suprantama ir net efektyvesnė pamoka.

Galimos tokios matematikos korepetitorių savybės:

– Ramus, šiek tiek intravertiškas ir nuoseklus mokytojas.

– Pamokos metu aiškina tik mokyklos medžiagą (pagal ŠMM sudarytą mokymosi programą) ir nė kiek ne daugiau.

– Pamokos metu duoda sudėtingesnių uždavinių iš savo praktikos, užsienio mokyklų bei sugalvoja pati/pats.

– Matematikos korepetitorius online pasitelkia išorines mokymosi platformas ir strategijas sukurti geriausiam ir interaktyviausiam pamokos turiniui.

– Matematikos korepetitorius duoda dau gyvenimiškų pavyzdžių.

– Matematikos korepetitorius moka pajuokauti tiek iš savęs tiek iš kitų, tuo matematikos pamokas šiek tiek paįvairindamas.

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
Call Now Button+370 606 79040