Matematikos pamokos

Matematikos mokyklėlėje mokiname vaikus nuo 1-12 klasės bei padedame pasiruošti egzaminams ir olimpiadoms. Priklausomai į kokią mokyklą yra stojama, mūsų mokinių įstojimo reitingas yra nuo 50% iki 90%! Iš mokytojos pusės vaikui yra viskas suteikiama, belieka tik patiems nepatingėti ir stengtis. Norimi rezultatai bus tikrai pasiekti. Mūsų mokyklėlėje matematiką nuo 1 iki 6 klasės mokina visos mokytojos kurios dirba su pradinukais. Matematiką pastiprinti padedame ir bendrai ir siekiant įstoti į geriausias Vilniaus ir Lietuvos mokyklas. Mūsų mokinti mokiniai džiaugiasi rezultatais įstoję į Vilniaus jėzuitų gimnaziją, Vilniaus licėjų, VGTU inžinerijos licėjų, Kauno jėzuitų gimnaziją, KTU gimnaziją. Daugiausiai sulaukiame 4tos, 8tos klasės mokinių bei 12tokų.

Mokiname vaikus gyvai Kauno g. 10-9 ir Giedraičių g. 60B-107 ofisuose, Vilniuje. O negalintiems atvykti į pamokas gyvai, darome pamokas nuotoliniu būdu. Tokios pamokos yra taip pat kokybiškos, nes visi mokytojai yra apmokinami nuotolinių pamokų ypatumų, yra itin daug dėmesio skiriama vaikui sėdinčiam už ekrano, pamokos būtinai vyksta su mokinio įjungta kamera ir mikrofonu, mokytojai naudoja išmanias technologijas pamokoms vesti. Daugelis mūsų mokinių, kurie gali atvykti į pamokas gyvai, po kurio laiko pasirenka nuotolinį mokymąsi.

4 klasės matematika

4 klasė yra laikas, kai vaikui turi būti pabaigti statyti matematikos pamatai. Įdomus dalykas tai, kad 1-3 klasėje vaikas yra daugiausiai mokinamas kas yra iš viso sudėties, atimties, daugybos veiksmai. Kaip dauginti, dalinti didesnius skaičius. Visi šitie veiksmai tai yra „skaičiuotuvo veiksmai“. Juos reikia išmokti ir jie labai svarbūs, tačiau 4toje klasėje jau reikia mokinti vaiką visus tuos turimus „skaičiuotuvo veiksmus“ pritaikyti sprendžiant uždavinius. Šitas perėjimas yra iš tiesų labai sunkus vaikams. Didelė dalis 4-tokų matematikos uždavinius supranta kaip žodžių kratinį iš kurio reikia bukai išsirinkti skaičiukus ir padaryti vieną iš keturių vaikams žinomų veiksmų. Į paties uždavinio sąlygą neretas net neįsigilina. Mokyklėlėje mes kažkada darėme eksperimentą ir į pirmines pamokas ateinantiems 4-tokams duodavome uždavinį kuris pats iš savęs buvo visiškai kvailas ir nelogiškas bet vaikai vis tiek ten vis bandydavo kažką padalinti iš dviejų ar sudauginti. Jie net nesigilino į didesnę uždavinio logiką, nebandydavo suprasti ir įsivaizduoti kaip tai veikia ir atrodo. Pabandykite ir jūs patikrinti savo ketvirtoką: „Niujorke sugriuvo du dangoraižiai. Vienas svėrė 468 tūkst. tonų , o kitas 392,5 tonų. Skaičiuojama, kad dangoraižyje buvę baldai ir įranga galėjo sverti dar apie 87,4 tonų. Kiek svorio palengvėjo žemei iš viso?“ Vaikai nenori įsivaizduoti šio scenarijaus, bet puola atlikinėti veiksmus. Nes viskas ką jie išmokę daryti – yra skaičiuotuvo veiksmai. O 4 klasė ir yra ta klasė kur jau reikia pradėti įjunginėti realybinį mąstymą. Dėl to geriausi 4 klasės uždavininiai yra tie, kur rašyti reikia labai minimaliai, o mąstyti – daug.

Stojimams į mokyklas jums padės pasiruošti mūsų sukaupta medžiaga skirta stojimui į 5 klasę, kurią galite įsigyti pas mus. Ruošiantis pagal mūsų suteiktą medžiagą norimiems egzaminams tikrai bus pasiruošta tinkamai ir stipriai. Mūsų turimą medžiagą, nuo 2011 per savo darbo metus yra sukaupusi mokytoja Goda Tumaitė. Čia yra turimos medžiagos sąrašas, kurį galima įsigyti. 

7 klasės matematika

Po tvarkingų matematikos pagrindų, kurie turėtų būti padėti 4 klasėje, vaikai dažniausiai gali gyventi be korepetitoriaus iki 8 klasės. Ir tik 8oje klasėje siekiant dar aukštesnių rezultatų pasirenkama palankyti matematiką papildomai. Tačiau jeigu visgi matematiką stiprintis reikia 7-toje klasėje, tai sunkiausia tema yra žodinių uždavinių sprendimas susidarant lygtį su nežinomuoju. Šioje temoje įgytos spragos neretai tempiasi iki pat 12 klasės.

8 klasės egzaminai

Ruošiantis įstoti į 9 klasę dažnai pakiša koją laikas, kurio pritrūksta pakelti matematiką, anglų ir kitus dalykus iki reikiamo lygio egzaminui. Per keturis metus nuo penktos klasės nusimokinti po truputį gali ir net gabesni vaikai. Neretai taip nutinka ir su berniukais, kurie yra fiziškai aktyvesni, ir per tą aktyvumą sunkiau susikaupia pamokose ir po truputį susidaro spragos. Tėveliams reikėtų šiek tiek domėtis, kas vyksta vaiko gyvenime, o vaikui – mokėti pasakyti kai reikalai pablogėja. Daug geriau gauti pagalbos dar kai tik pradedi riedėti nuo kalno, o ne tada kai jau esi pakalnės apačioje. Tą pastebėjome su daug vaikų, kurie per tiek metų pas mus mokinosi, todėl visuomet patariame dar 7-toje klasėje pradėti stiprinti bent vieną kurį dalyką nors kartą per savaitę. Galima ir į korepetitorių mokyklas kreiptis, galite ir pas kokią mokytoją į namus eiti kartą į savaitę. 8-tokai, kurie jau prieš metus lankė anglų kalbos pamokas bendram pastiprinimui, dažniausiai daug geriau gaudosi sekančiais metais, ir turi daugiau laiko skirti matematikai ar lietuvių kalbai.

Pas mus galima įsigyti mūsų sukauptą medžiagą skirtą stojimui į 9 klasę. Ruošiantis pagal mūsų suteiktą medžiagą norimiems egzaminams tikrai bus pasiruošta tinkamai ir stipriai. Mūsų turimą medžiagą, nuo 2011 per savo darbo metus yra sukaupusi mokytoja Goda Tumaitė. Čia yra turimos medžiagos sąrašas, kurį galima įsigyti. 

9-10 klasių matematika

9-10 klasėje dažniausiai vaikai turi bandytis mokintis patys ir korepetitoriaus pagalbos turėtų nereikėti. Aišku, jeigu yra likę spragų nuo ankstesnių metų ar norisi turėti ne gerą pažymį, o labai gerą, tuomet korepetitorius gali būti puiki išeitis. Bet korepetitorius neturėtų būti pastovus. Tai yra kaip vaistas. Vartoji tik kai sergi. Pasveikai – ir nebevartok. Prie visko priprantama ir tada savarankiškai mokintis kad ir lėtai – darosi sudėtinga. Jeigu norite pastiprinti matematiką 9 ir 10 klasėse, jums gali padėti mūsų mokytojos Goda, Mia, Austėja, Milda, Petras. Skambinkite mums į mokyklėlę ir susitarkite pirmai 60 min trukmės pamokėlei!

11 klasės matematika

11 klasės pavasarį dažniausiai mokiniai ir jų tėvai susigriebia, kad matematika silpna ir ją reikia stiprinti. Tradiciškai kovo mėnesį į mūsų mokyklėlę ateina labai daug vienuoliktokų, kurie nori pagerinti rezultatus ir geriau pasiruošti dvyliktai klasei. Dažniausiai tai mokiniai, kurie planuoja stoti į užsienį, kur reikia pateikti savo 12 klasės mokomųjų dalykų pažymius. Tokiu atveju, „susikaupti pusę metų iki valstybinių egzaminų“ netiks, nes pažymiai už pirmą pusę metų jau bus sugadinti. Sunkiausiai 11toje klasėje visiems sekasi sudėtingesni reiškinių pertvarkymai bei trigonometrinės funkcijos. Pas mus mokyklėlėje lankė papildomas pamokas ir olimpiadose dalyvaujantys moksleiviai, todėl dažnai 11-toką tenka ir dvyliktos klasės uždavinių pamokinti tam, kad 11 klasės uždaviniai automatiškai taptų lengviau išsprendžiami.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
Call Now Button+370 606 79040