Intensyvus tikybos 3 mėnesių kursas 8-tokams 1kart./savaitei, 1,5val./į savaitę

Intensyvus tikybos 3 mėnesių kursas 8-tokams 1kart./savaitei, 1,5val./į savaitę

168,00 

Šis 3 mėnesių kursas vyksta nuo vasario 1 d iki balandžio 30d. (egzaminas į VJG 9 klasę dažniausiai būna apie balandžio 28-30 dienomis priklausomai nuo skirtingų metų).

Pamokos vyksta online. Grupė bus iki 8 vaikų dydžio.

Mūsų teikiamus tikybos kursus labai mėgsta lankyti esami VJG, KJG mokiniai, kurie ne itin sutaria su esamais tikybos mokytojais, arba kurie turi itin silpnus (ar keistus) tikybos mokytojus. VJG ar KJG nelankantys mokiniai (mokiniai iš miesto) norintys pasiruošti geriau tikybos stojamajam egzaminui šį kursą irgi pasiima, nes tik kartą į mėnesį ar kartą į pusę metų lankomų bažnyčios mišių neužtenka. Šio tikybos kurso metu mokomasi iš knygutės „didieji klausimai jaunimui“. Knyga yra tikrai sunki, filosofinė. Ji itin lėtai skaitosi ir yra sunkiai suprantama. Mokiniams būna gerokai lengviau, jeigu jiems tą knygą kažkas suprantamai ir aiškiai gyvai išdėsto.

Po įsigytos konsultacijos, nepamirškite užsiregistruoti čia: mokinkis.lt/registracija/ Pastabose užrašykite savo užsakymo numerį, kad matytumėme, kad už paslaugas jau sumokėjote.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040