3 vaikų grupinė pamoka pagal pasirenkamą dalyką

3 vaikų grupinė pamoka pagal pasirenkamą dalyką

15,00 

3 vaikų grupinė pamoka pagal pasirenkamą dalyką: matematika, lietuvių, anglų, chemoja, fizika, tikyba

Mokinkis mokyloje mes vaikus galime pagal jų gebėjimus sudėlioti į „panašių gabumų vaikų grupeles”. Tokiu būdu pamokos kokybė beveik nenukrenta, bet pamokos kainą galima numesti labai ženkliai. Dėl to tiems, kas pas mus jau buvo vienoje ar dvejose pirmose pamokose rekomenduojame pabandyti mokymasi didesnėje grupelėje, pavyzdžiui tryse. Pas mus galite mokintis lietuvių kalbos, matematikos, tikybos, chemijos ir fizikos trijų vaikų grupelėje. Vienos pamokos kaina bus vos 15 Eur. Pamokai gausite visas reikalingas užduotis, bei galėsite atsiųsti savo namų darbus korepetitoriui patikrinti dar prieš pamoką. Šios pamokos gali vykti tiek online, tiek gyvai (tiems kas bus online, ta pati pamoka vykstanti gyvai bus tiesiog transliuojama per kompiuterį ir per mūsų mokytojo planšetę). Pamoka tinka bet kokios klasės mokiniui. Turite tik nurodyti kokį dalyką tiksliai norite mokintis ir kokioje klasėje. Jeigu nežinote savo lygio, nieko tokio. Mes jį pamatysime jau per pirmą pamoką, ir jei reikės – jus perkelsime į kitą grupelę.
Įsigijus pamoką:
1. Užsiregistruokite mūsų mokymų platformoje
2. Įrašykite savo užsakymo numerį, kuriuo apmokėjote pamoką, registracijos pastabose.
3. Po registracijos mes jus priskirsime kompetentingam mokytojui per mūsų CRM sistemą.
4. Su mokytoju susisieksite ir susitarsite dėl pamokos laiko.
Alternatyva: Jei norite greičiau susitarti dėl pamokos laiko, galite tiesiog skambinti administratorei per bendrąjį telefoną.
Norime pabrėžti, kad pamoka trunka net 60 minučių.  Tikimės, kad ši pirmoji pamoka tampa jūsų pirmuoju žingsniu link mokslinių pasiekimų. Laukiame jūsų mūsų pamokoje!

Po įsigytos konsultacijos, nepamirškite užsiregistruoti čia: mokinkis.lt/registracija/ Pastabose užrašykite savo užsakymo numerį, kad matytumėme, kad už paslaugas jau sumokėjote.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040