Atpasakojimai. Užduotys 6 klasei | Auksė Pukinskienė

Atpasakojimai. Užduotys 6 klasei | Auksė Pukinskienė

6,09 

Atpasakojimas – bene svarbiausias metodas ugdant(is) gebėjimą rišliai, nuosekliai kalbėti, mąstyti ir rašyti. Juk tik atpasakojant meniniu ir etiniu požiūriu vertingą tekstą galima išmokti kalbos vingrybių bei subtilybių.
Leidinys sudarytas atsižvelgiant į bendrųjų programų reikalavimus, jo tikslas – mokyti atpasakoti tekstą, suteikti įrankių, pavyzdžių, įgūdžių, kaip tai padaryti.
Leidinyje pateikiami 9 atpasakojimai iš programinių literatūros kūrinių.


Jeigu šį produktą įsidėsite į savo krepšelį, jį jums atsiųsime atskira siunta nuo visų kitų prekių.
Prie kiekvieno atpasakoti parinkto teksto pateikta užduočių, padėsiančių įžvelgti bei suvokti svarbiausius teksto aspektus ir pasirengti tam tikros rūšies atpasakojimui.
Užduotys yra įvairios: skirtos literatūros žinioms pakartoti, aukštesniems mokinių pasiekimams ugdyti, ugdymo procesui individualizuoti, gramatikos taisyklėms prisiminti, skatinti ir lavinti kūrybiškumą ir kt.
Užduočių skaičius nevienodas – priklauso nuo atpasakojimo sudėtingumo.
Atliekant užduotis pravers Literatūros terminų žodynėlis (jį rasite leidinio gale). Atsakymus galima rasti ir pasitikrinti www.sviesa.lt. Dažniausiai tai rekomendacinio pobūdžio atsakymai, nes galima ir kitokia jų formuluotė –  priklauso nuo mokinio kūrybiškumo.

 

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040