Chemijos pamokos vasaros metu | Praeito kurso kartojimas

Chemijos pamokos vasaros metu | Praeito kurso kartojimas

60,00 

Chemijos pamokos vasaros metu | Praeito kurso kartojimas

KAINA 60 Eur | 2 pamokos per savaitę

Vasaros metu kviečiame dalyvauti chemijos pamokose. Įsigijęs šį kursą, mokinys galės lankyti chemijos pamokas du kartus per savaitę kartu su kitais vaikais iš visos Lietuvos, kurie yra toje pačioje klasėje ir lygyje. Šios pamokos gali tapti puikia proga vaikus motyvuoti labiau domėtis chemija bei stengtis joje geriau mokytis.

Mūsų programa suburia vaikus iš įvairių Lietuvos mokyklų, siekiant padėti jiems užlopyti žinių spragas chemijoje. Pamokos vyksta du kartus per savaitę. Kiekvienam vaikui mokymosi medžiaga bus atsiųsta paštomatu, kad mokymasis būtų dar efektyvesnis ir patogesnis.

Pirma chemijos pamoka yra įvadinė ir nemokama, kad mokiniai galėtų išbandyti šį kursą ir įsitikinti jo nauda. Tai puiki galimybė pamatyti, kaip vyksta pamokos, susipažinti su mokytoju ir mokymosi medžiaga.

Registracija į kursą yra paprasta ir greita. Kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir padėti savo vaikui patobulinti chemijos žinias vasaros metu!

NEMOKAMAI PAMOKAI užsiregistruoti galite čia
PIRMA NEMOKAMA PAMOKA 
2024 06 27 | 16:00
Įsigijus pamoką:
1. Užsiregistruokite mūsų mokymų platformoje
2. Įrašykite savo užsakymo numerį, kuriuo apmokėjote pamoką, registracijos pastabose.
3. Po registracijos mes jus priskirsime kompetentingam mokytojui per mūsų CRM sistemą.
4. Su mokytoju susisieksite ir susitarsite dėl pamokos laiko.
Alternatyva: Jei norite greičiau susitarti dėl pamokos laiko, galite tiesiog skambinti administratorei per bendrąjį telefoną.
Norime pabrėžti, kad pamoka trunka net 60 minučių.  Tikimės, kad ši pirmoji pamoka tampa jūsų pirmuoju žingsniu link mokslinių pasiekimų. Laukiame jūsų mūsų pamokoje!
Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040