Fizikos pamokos vasaros metu | Praeito kurso kartojimas

Fizikos pamokos vasaros metu | Praeito kurso kartojimas

60,00 

Fizikos pamokos vasaros metu | Praeito kurso kartojimas

 

KAINA mėnesiui 60 Eur | 2 kart. per savaitę

 

Vasaros metu kviečiame dalyvauti fizikos pamokose, kurios vyks 2 kartus per savaitę. Įsigijęs šį kursą, mokinys galės lankyti fizikos pamokas du kartus per savaitę kartu su kitais vaikais iš visos Lietuvos, kurie yra toje pačioje klasėje ir lygyje. Šios pamokos gali tapti puikia proga vaikus motyvuoti labiau domėtis fizika  bei stengtis joje geriau mokytis.

Mūsų programa suburia vaikus iš įvairių Lietuvos mokyklų, siekiant padėti jiems užlopyti žinių spragas chemijoje. Pamokos vyksta du kartus per savaitę, o per visą vasarą mokiniai dalyvaus 16 pamokų. Kiekvienam vaikui mokymosi medžiaga bus atsiųsta paštomatu, kad mokymasis būtų dar efektyvesnis ir patogesnis.

9-10kl fizikos kurso kartojimas ir stiprinimas yra apjungtas abiem klasėms, nes išmokus esmę, pagėrėja iš karto visas fizikos supratimas.

Pirma fizikos pamoka yra įvadinė ir nemokama, kad mokiniai galėtų išbandyti šį kursą ir įsitikinti jo nauda. Tai puiki galimybė pamatyti, kaip vyksta pamokos, susipažinti su mokytoju ir mokymosi medžiaga.

Registracija į kursą yra paprasta ir greita. Kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir padėti savo vaikui patobulinti fizikos žinias vasaros metu!

NEMOKAMAI PAMOKAI užsiregistruoti galite čia
Pirmoji nemokama pamoka

2024-06-27  KETVIRTADIENIS   15:00

Įsigijus pamoką:
1. Užsiregistruokite mūsų mokymų platformoje
2. Įrašykite savo užsakymo numerį, kuriuo apmokėjote pamoką, registracijos pastabose.
3. Po registracijos mes jus priskirsime kompetentingam mokytojui per mūsų CRM sistemą.
4. Su mokytoju susisieksite ir susitarsite dėl pamokos laiko.
Alternatyva: Jei norite greičiau susitarti dėl pamokos laiko, galite tiesiog skambinti administratorei per bendrąjį telefoną.
Norime pabrėžti, kad pamoka trunka net 60 minučių.  Tikimės, kad ši pirmoji pamoka tampa jūsų pirmuoju žingsniu link mokslinių pasiekimų. Laukiame jūsų mūsų pamokoje!
Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040