Pirmojo bandomoji pamoka pagal pasirenkamą dalyką

Pirmojo bandomoji pamoka pagal pasirenkamą dalyką

5,00 

Individuali pamoka su korepetitoriumi

Pristatome „pirmąją bandomąją pamoką”. Tai puikus būdas patirti mūsų mokymo metodiką ir pamatoti, ar tai, ką siūlome, atitinka jūsų lūkesčius. Tai nėra paprasta pamoka, tai pažintinė pamoka, kurios metu siekiame ne tik mokyti, bet ir leisti jums įsitikinti mūsų pamokos kokybe. Mes suprantame, kad kiekvienas mokinys yra unikalus ir turi skirtingus poreikius, todėl pasiruošėme jums pateikti įvairių dalykų žinias.
Bandomosios pamokos metu galėsite pasirinkti iš matematikos, lietuvių kalbos, anglų kalbos, fizikos ar chemijos. Neabejojame, kad mūsų patyrę mokytojai jums padės perprasti sudėtingiausias temas.
Norime pabrėžti, kad pamoka trunka net 60 minučių, o kaina yra tik 5 eur. Tai puiki proga sužinoti, ar jums yra poreikis itin efektyvių pamokų. Tikimės, kad ši pirmoji pamoka tampa jūsų pirmuoju žingsniu link mokslinių pasiekimų. Laukiame jus matyti mūsų pamokoje!

Po įsigytos konsultacijos, nepamirškite užsiregistruoti čia: mokinkis.lt/registracija/ Pastabose užrašykite savo užsakymo numerį, kad matytumėme, kad už paslaugas jau sumokėjote.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040