9 dienų vaikų stovykla Tenerifėje 2024 Gegužė

9 dienų vaikų stovykla Tenerifėje 2024 Gegužė

500,00 899,00 

2024 metų gegužės 27-birželio 4 dienomis planuojama vaikų aktyvaus laisvalaikio ir poilsio stovykla Tenerifėje. Stovykla skirta vaikams, baigiantiems 8 klasę ir po mokslo metų norintiems atsigauti saulėje ir pailsėti.

Stovyklos programoje bus skirta šiek tiek laiko poilsiui, bei aktyvian laisvalaikiui. Tenerifėje yra aktyvi lietuvių bendruomenė ir organizuoja daug veiklų vaikams. Stovyklos metu vaikai susibendrauja, tampa gerais draugais per įvairias grupines laisvalaikio ir anglų kalbos veiklas.

Grupėje yra 12 vietų, vaikų amžius yra apie 14 – 15 metų (8-tą klasę baigiantys vaikai).

Stovyklos kaina yra 1399 €.

Atsiskaitymas vyksta dvejomis dalimis: avansu ir galutiniu mokėjimu. Į kainą įeina pusryčiai. Galima išrašyti sąskaitą faktūrą.

STOVYKLA AŠTUNTOKAMS

Visos stovyklos metu išsinuomosime automobilius ir jais keliausime po salą, aplankydami įžymiausias Tenerifes vietas:

  • Geriausiai Tripadvisor vertinamas „Siam Park” vandens parkas
  • Natūralūs baseinai prie vandenyno
  • Dienos išvyka ir žygis po Teidės ugnikalnio viršūnę ir nacionalinį parką. Bus kylama su funikulieriumi!
  • Tenerifės Lietuvių bendruomenė yra atidarę Knygų namus Tenerifėje. Stovyklos metu, vienas vakaras bus skirtas knygų pristatymui su Tenerifės lietuvių bendrumene ir jų šeimomis. Užduotys ir užsiėmimai vaikams su jų bendraamžiais.

Mokiniai taip pat kviečiami patys pasidomėti ką norėtų nuveikti Tenerifėje. Kartu galime sukurti tokią stovyklą, kuri ilgai liks tarp geriausių vasaros stovyklų!

Gal turite kokių nors pageidavimų? Juos galime įvykdyti! Susisiekite su mumis - info@mokinkis.lt

Už stovyklą mokama dalimis. 1 dalis mokama rezervacijos dieną (nuperkami bilietai, rezervuojamas apgyvendinimas). 2 dalis (likutis) mokama savaitę prieš kelionę. Papildomos mokamos pramogos ~ 250 EUR, stovyklautojas moka vietoje. Į maitinimo kainą įeina tik pusryčiai.

Galima išrašyti sąskaitą faktūrą. Norintys dalyvauti stovykloje turės pasirašyti stovyklos sutartį ir sutikti su stovyklos taisyklėmis.

Vaikams Europos Sąjungoje keliauti be tėvų galima tik su notariniu sutikimu. Notarinių sutikimų formomis pasirūpinsime mes, Jums (tėveliams) reiks tik atvykti Jums patogiu metu ir patvirtinti savo parašu.

Stovyklos dienos planas: 
8:30 pusryčiai 9:00 (pasidarome sumuštinius išsinešimui.)
9:30-12:20 dienos veikla.
13:00 pietūs (galimai išsinešami, pikniko stiliumi).
13:40 - 16:40 popietinės veiklos.
17:00 vakarienė (+15eur)
18:00 vakarinė veikla, sportas.

 

 

Teidės ugnikalnis

Dienos išvyka

Lankomiausias objektas visoje Tenerifės saloje – Nacionalinis Teidės parkas ir jo pasididžiavimas – Teidė – trečias pagal dydį ugnikalnis pasaulyje. Salos centre esanti Teidės viršukalnė yra aukščiausia vieta Ispanijoje, virš jūros lygio pakilusi 3718 metrų. Šalia stūkso dar vienas, antras pagal dydį ugnikalnis Kanarų salose – Piko Viechas (Pico Viejo), kurio viršūnė yra 3135 metrai virš jūros lygio. Jis taip pat įeina į nacionalinio parko teritoriją.2007 metų birželio 29 dieną parkas įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Siam park

Dienos išvyka

Siam vandens parkas – didžiausias vandens parkas Kanaruose ir netgi Europoje. Parkas yra po atviru dangumi. Parkas primena Tailandą – visos dekoracijos, augalai, atrakcijų pavadinimai kruopščiai apgalvoti. Parką atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Eilę metų šis vandens parkas Tripadvisor svetainėje pripažįstamas kaip geriausias parkas pasaulyje!

Anaga 

Dienos išvyka

kviečiame į žygį Anagos gamtos parko takais. Pasinersime į reliktinio lauramedžių miško tankmę, aplankysime atokų kalnų bažnytkaimį, turėtume pamatyti ir keletą įspūdingų panoraminių vaizdų link Santa Cruz ir vandenyno. Maršrutas vertinamas kaip nesunkus. Bendra distancija apie 8 km, bendras pakilimas apie 440 m, tikėtina trukmė apie 3 val. nuo apžvalgos aikštelės Pico del Ingles. 

Ekskursija bananų plantacijoje 

Dienos išvyka

Bananų platacijos Las Margaritas istorija

Las Galletas, esančiame Aronos savivaldybėje, yra didžiausias šiltnamių bananų auginimo plotas Tenerifėje. Šioje vulkaninės kilmės teritorijoje nuo praėjusio šimtmečio septintojo dešimtmečio ūkininkai, atvykę iš La Palmos salos, išvystė kanarietiškų bananų auginimą ir kasmet eksportuoja daugiau kaip 26 000 tonų į žemyninės Ispanijos ir visos Europos rinkas.Finca Las Margaritas pradėjo auginti bananus 1977 m., susivienijus ir pradėjus verslą keliems šeimos nariams Adolfo Guerra González ir Margarita Hernández Pérez. Abu yra kilę iš ilgametės bananų augintojų šeimos iš La Palma. Plantacija užima apie 8 ha ploto, kuriame auga 98 proc. bananų ir 2 proc. vaismedžių, tokių kaip mangai, papajos ir avokadai. Ekskursijos metu pasakojama apie svarbiausius bananų auginimo aspektus, o ekskursijos pabaigoje vyksta bananų ir gofio produktų degustacija.

Šia ekskursiją rekomendavo Kelionės su vaikais, o daugiau įspūdžių rasite straipsnyje:
https://kelionessuvaikais.lt/ekskursija-ir-degustacija-bananu-plantacijoje-tenerifeje/

 

Naujienos

Patarimai ir įžvalgos

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040