4-tokams | Stojant į 5 klasę

Profesionalūs mokytojai ir korepetiroriai

4-oje klasėje vaikai ams siūlome šias mokymo programas. Ruošiame lietuvių kalbos, matematikos, anglų kalbos, lietuvių kalbos ir tikybos egzaminams į 5 klasę į tokias mokyklas kaip: Vilniaus Jėzuitų gimnazija, Vilniaus Licėjus, Biržiškos gimnazija, KTU gimnazija, Ąžuolyno gimnazija Klaipėdoje, Balčikonio gimnazija Panevėžyje, Šiaulių Didždvario gimnazija. Išsirinkite jus dominančius kursus, ir užsisakykite.

Stojant į 5 klasę Vilniuje ir kituose miestuose pamažu daugėja mokyklų vienaip ar kitaip organizuojančių atranką į 5 klasę. Dažniausiai bandoma stoti į 5 klasę Jėzuitų gimnazijoje. Konsultuojame ir rengiame individualias pamokėles norintiems pasiruošti egzaminams į 5 klasę. Labai svarbu apie egzaminą galvoti bent jau prieš pusę metų ir pradėti sistemingai ruoštis. Dauguma vaikų ruošiasi nuo rugsėjo, o yra kas atskirus dalykus lanko dar trečioje klasėje. Persistengti čia nereikėtų, tačiau jeigu anksčiau yra lankytas koks papildomas būrelis- paprastai vaikas tą dalyką moka geriau. Ant tvirtesnių žinių pagrindo yra lengviau toliau vaiką kelti iki egzamino ar net iki olimpiadinio lygio. Egzaminas į 5 Jėzuitų gimnazijos klasę susideda iš 4 dalykų (lietuvių, anglų, matematika ir tikyba). Visus 4 dalykus ruošiame kartu arba tik tuos, kuriuose pasitobulinti norima. Egzamino trukmė yra 60 minučių ir per tą laiką kiekvienam dalykui skiriama vidutiniškai po 15 minučių. Egzaminai paprastai vyksta pavasarį gegužės 5-12 dienomis arba balandžio 25-30 dienomis. Egzaminams į 5 klasę konsultuoja mokytojai: Austėja Mia Matukaitė, Petras Lapukas, Emilija Urbanaitė, Rokas Klapatauskas, Eimantas Garšauskas, Goda Tumaitė, Kristina Petrikonytė. Po pirmo susitikimo matosi vaiko žinių lygis, žinių įsisavinimo greitis. Pagal tai rekomenduojama tolimesnio mokymo eiga. Galima toliau mokintis mūsų mokyklėlėje individualiai arba grupelėse po du, tris ar keturis vaikus. Taip pat galima mokintis svarankiškai namuose. Jeigu renkamasi mokintis namuose, tai yra suteikiami patarimai ką ir kaip reiktų daryti, duodami paaiškinimai ir/ar medžiaga ruošimuisi. Tokiu planu neretai pasinaudoja kituose miestuose gyvenantys tėveliai. Per atostogas suplanuoja pirmą konsultaciją, o tada jau mokinasi savarankiškai savo mieste, ar su kitų korepetitorių pagalba. Mes tikime, kad mokinimasis privalo būti įdomus ir vaikui patikti, bet ne visada. Juk ir, jūs, tikriausiai pritarsite, kad geriausiai atsimenate griežtus ir teisingus mokytojus? Ir minite juos geru žodžiu. Jie daug aiškino, stengėsi, bet ir daug reikalavo. Būtent toks mokymo principas yra mums priimtiniausias. Mokytojas visada užduoda tam tikrus namų darbus ir namų darbai turi būti padaryti iki sekančios pamokėlės. Mokytojas visuomet turi ir privalo informuoti tėvus ir su jais pasitarti apie vaiko pažangą bei neatliktas užduotis. Namų darbų ruoša veikia kaip pakartojimas ir labai padeda tobulėjimui. Mes tikime, kad papildomas mokinimasis turi vykti efektyviai ir visapusiškai arba iš vis nevykti. Labai svarbu! Mokymosi procese visuomet yra labai svarbūs tėvai. Kiekviena minutė, kurią tėtis, mama, ar močiutė gali skirti vaikui yra labai naudinga. Tai yra gerai dėl dviejų pagrindinių priežasčių:

  1. Vaikas nepamiršta ir geriau padaro namų darbus.
  2. Vaikui ugdomas bendruomeniškumas, ką labai stipriai skatina Jėzuitų gimnazija.

Dažniausiai vaikas atvyksta į mūsų mokyklėlę individualiai 1val pamokėlei (60min) arba grupinei pamokėlei. Individualios pamokos kaina 30, o 2-3 vaikų grupėje €15. Galima pamokėlę ilginti, tačiau tokio amžiaus vaikai labai greitai pavargsta, todėl ilgesnė pamokėlės trukmė neatneštų norimų rezultatų. Yra galimybė mokintis dviese arba tryse, kai vaikų žinių lygis yra panašus. Dažniausiai draugai ir broliai į tą pačią grupelę nejungiami, nes tai trukdo vaikams susikaupti. Pirmos pamokėlės metu dažniausiai pasitariame dėl galimybių mokintis grupelėje ir tokiu atveju – didesnio pamokėlių dažnumo.

 

Kitos mokyklos organizuojančios priėmimo egzaminus į 5 klasę. Dabar nedidelius priėmimo egzaminus į 5 klasę organizuoti pradėjo ir Vilniaus technikos licėjus. Ypač daug laisvų vietų pas juos atsiranda paskutinėmis rugpjūčio savaitėmis, todėl pas mus padaugėjo vaikų liepos ir rugpjūčio mėnesiais besiruošiančių egzaminams. Vasarą visoms pamokėlių kainoms taikoma 30% nuolaida. Jeigu ir jūs norite pasimokinti bent vieną vasaros mėnesį – skambinkite mums tel: +37052330108 arba rašykite el. laišką: info@mokinkis.lt.

Tikybos pamokėlės egzaminui į 5 klasę Kiekvienais metais nuo sausio mėnesio iki gegužės mėnesio (iki egzamino) vyksta papildomos tikybos pamokėlės grupelėse iki 5 vaikų. Stojant į Jėzuitų gimnaziją, reikia pasiruošti iš knygelės “Didieji klausimai vaikams ir tėvams”. Bet knygelė yra nestandartinė, sunki. Jos nepaskaitysi kaip kokios liaudies pasakos. Ją reikia skaityti po truputį ir analizuoti su suaugusiais. Knygelę parašė Vilniaus jėzuitų gimnazijos kapelionas Vytautas Sadauskas SJ (Societatis Jesuit – lot. jėzuitų bendruomenė). Vytautas jau labai ilgą laiką dirba gimnazijoje su vaikais, veda tikybos pamokas, popamokinį ugdymą, lankosi gimnazijos stovyklavietėje. Vytautas Sadauskas taip pat visada dalyvauja pokalbyje stojant į gimnaziją, todėl tie, kas gerai pasirodys – tikrai susitiks su juo antrame stojimo etape. Kadangi pasiruošti nėra lengva ir užima daug laiko, tai mūsų mokykloje mokytojos Rasa Maskeliūnaitė, Viltė Jonynaitė, Aušrinė Klapatauskaitė, Odilija Danilevičiūtė veda tikybos pamokėles po kartą per savaitę, kuriose mokytojos su vaikais pasakoja gyvenimiškus palyginimus iš istorijų papasakotų knygelėje, analizuoja knygutę. Iki egzamino dažniausiai būna apie 15-16 pamokų po 1,5val. Gaunasi 4 pamokėlės per mėnesį. Grupelėje būna 7-10 vaikų. Pamokėlės grupelėje kaina €8/90min. (mokama už mėnesį į priekį €32). Grupelės laikas yra dažniausiai suderinamas kiek įmanoma taip, kad būtų patogu visiems vaikams ir jų tėvams. Kadangi grupelė nedidelė, tai dažniausiai randami patogūs sprendimai. Užsirašyti į tikybos pamokas galima nuo spalio 31d. Tuomet yra pradedamos formuoti grupelės. Tikybos grupelės rezultatai yra labai geri. Beveik visi tikybą lankę vaikai iš tikybos egzamino dallies surinkdavo daugiau nei 22 taškus (iš 25). Tikybos mokytoja taip pat prieš egzaminą duoda nedidelius testukus raštu ir žodžiu, be abejo – kartojimo konspektus ir net kontrolinius. Tokiu būdu per 4 mėnesius išmoktos žinios yra puikiai atsimenamos ir vaikai į egzaminą eina labai stipriai paruošti. Daugiau informacijos suteiks tikybos mokytojos:  tikyba@mokinkis.lt arba +37060679040 (administratorė), +37066834968 (tikybos mokytoja). Informacija atnaujinta: 2019-10-01

MILI

kAINA MĖNESIUI

280€

N

Itin individualizuota mokymo programa pagal mokinio lygį.

N

1 mokinys

N

36€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos išrašomos kas mėnesį

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

24/7 AI Chat funkcija

N

Žaibo pamokos*

N

Automatinis uždavinių sprendimas

N

Užduočių portalas**

N

Vaiko lygio vertinimas kas 6 mėn.***

N

Individualus namų darbų taisymas

MIKRO

KAINA MĖNESIUI

144€

N

Itin individualizuota mokymo programa pagal mokinio lygį.

N

2-3 mokiniai

N

18€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos išrašomos kas mėnesį

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

Žaibo pamokos*

N

Užduočių portalas**

N

Individualus namų darbų taisymas

NANO

KAINA MĖNESIUI

104€

N

Itin individualizuota mokymo programa pagal mokinio lygį.

N

4-6 mokiniai

N

13€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos išrašomos kas mėnesį

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

Žaibo pamokos*

N

Užduočių portalas**

N

Individualus namų darbų taisymas

PIKO

KAINA MĖNESIUI

88€

N

7-10 mokinių

N

11€ / 60min. pamoka

N

8 pamokos per mėnesį

N

Sąskaitos apmokamos avansu

N

Nemokama mokymosi medžiaga

N

3-12 klasės mokiniams

N

Pamokų įrašai (tiek gyvų, tiek online)

N

Žaibo pamokos*

N

Užduočių portalas**

N

Individualus namų darbų taisymas

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040