Kaip patikrinti ar korepetitorių vedamos online pamokos – kokybiškos
Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai
Sveiki, kas naujai prisijungėte prie kanalo, tai mano vardas Goda Paskalė ir aš esu korepetitorių mokyklos MOKINKIS įkūrėja
Jau daugiau nei 10 metų dirbu korepetitore ir mentore. Pagal mano sudarytą aukštesnio lygio mokymo programą matematikai ir anglų kalbai 4-12 klasėms dirba ir kiti MOKINKIS korepetitoriai. Na, o šį kanalą turiu tam, kad jums papasakočiau tai, ko dažnai klausia manęs tėvai po pamokų jų vaikams. Šiandien pakalbėkime kaip vertinti korepetitorių vedamas pamokas, kaip greitai galėti nustatyti ar pamokos atneš norimų rezultatų ar ne. Jums šios gairės padės net ir tada, jeigu nebūtinai pas mus turite privačias pamokas. Šiuos pavojaus signalus galima pamatyti jau per pirmus užsiėmimus, tik reikia žinoti – ko ieškoti. Išvardinsiu 7 savybes, kurios išduoda korepetitoriaus darbo kokybę.
1. Korepetitorių pamokose apskritai turi būti labai daug praktikos. Čia ne mokykla ir teorijos garsiai prieš klasę skaityti iš knygos nereikia. Reikia iš karto imti uždavinius ir juos aiškinti pakeliui per praktiką padengiant nežinomas taisykles ar principus.
2. Online pamokoje bet kokio dalyko mokytojas turi turėti planšetę ar grafinę planšetę. Apie matematikos ar kitų tiksliųjų dalykų korepetitorių online pamokas net nešneku. Be planšetės – čia ne pamoka o cirkas. Štai vienas vaikas net atsiliepimą parašė, kad nuėjo pas kitą vienos labai geros mokyklos mokytoją ir ji per facebook video veda pamoką, bet ji pati nieko nerašo, o tik žodžiu kalba, o tas vaikas pats sau rašo. Nei ji Jis sakė tada mano pamokas dar labiau pradėjo vertinti.
3. Mokytojas turi reikalauti kad namų darbai būtų atsiųsti nufotografuoti prieš pamoką. Daugiau apie tai, kaip turi būti atsiunčiami namų darbai rasite mano kitame video čia: (youtube linkas į kità video).
4. Mokytojas turi prašyti vaikų dirbti su įjungtomis kameromis ir veikiančiais mikrofonais. Jeigu to nėra – tai tas pats kas vaiko pamokoje nėra.
5. Korepetitorius turi galėti duoti visapusišką mokymosi proceso ataskaitą tėvams. Jis turi matyti ne tik vaiko to dalyko žinias bet ir visa kitą kas gali trukdyti vaikui greičiau ir efektyviau mokytis. Pvz. Psichologinę būklę, nusiteikimą, polinkį dalykui ir pan.
6. Kai kurie korepetitoriai mokymosi medžiagą arba atspausdina ir paduoda, arba atsiunčia atspausdintą paštomatu į jūsų nurodytą miestą. Tai patogu šeimoms ir taip pat parodo kad korepetitorius žino ką daro ir kad pamokoms yra pasiruošiama anksčiau nei 5 min prieš pamoką.
7. Jeigu pamoka yra video, mokytojas turi pamokos metu dažnai liepti vaikams parodyti ką jie rašo savo sąsiuviniuose per kamerą. Taip! Tiesiog per webcam’ą! Ar vaikas rašo ir ką rašo suprasti tikrai padės.
Čia buvo paskutinis mano patarimas, o dabar dar noriu priminti, kad galite užsirašyti į konsultaciją pas mane. Aprašyme įdėsiu linką į calendly. Nemokamai konsultacijai galima užsirašyti ir mokiniams, ir tėvams, ir seneliams ir net močiutėms! (pst: o būna labai aktyvių močiučių, siekiančių padėti savo anūkams!). Jeigu jums šitas veido buvo aktualus, tai paspauskite like ir žinoma prenumeruokite kanalą spausdami varpelį. Sekančiam video negaliu pasirinkti tarp dviejų temų: “kelių individualių mokyklų apžvalgos” arba “padaryti gerų mokymosi priemonių apžvalgą”. Parašykite komentaruose kokia tema video norėtumėte sekantį kartą.
Iki pasimatymų!
Vadovėlių nėra naujai programai, bet ar tai tikrai problema?
Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai Žiniasklaidoje girdisi, kad nėra vadovėlių naujoms, pasunkintoms matematikos...
Tarptautinė Švietimo Paroda „Days of International Education”
Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai Tarptautinė Švietimo Paroda "Days of International Education" Data ir...
VMI atmintinė korepetitoriams
Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pateikia svarbią informaciją...
Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?
Mokinkis, siekiantiems daugiau.