Kaip turi būti atsiunčiami namų darbai prieš korepetitoriaus pamoką?
Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai
Sveiki prisijungę prie mano kanalo, aš esu Goda Paskalė, matematikos, anglų kalbos korepetitorė, edukologė ir mentorė. Savo video darau, norėdama padėti mokiniams ir tėvams geriau suprasti kaip veikia mokymosi sistema ir kaip protingai ją derinti su papildomomis veiklos tokiomis kaip korepetitorių lankymas
Iš karto įspėju visus kalbos kritikus, kad aš kartais naudoju tarptautinius arba net pilnai angliškus žodžius, nes tam tikroje situacijoje, mano manymu jie tinka labiau, negu lietuviški neištariami ir nesuprantami atitikmenys. …ilga pauzė… Jūs nustebtumėte, bet labai daug vaikų nemoka teisingai ir laiku atsiųsti namų darbų korepetitoriui, kad šis patikrintų ir duotų individualų feedabck’ą.
Šiame video jums papasakosiu kelis esminius principus kaip padaryti, kad gautumėte tokį svarbų dalyką kaip namų darbų feedback’as iš korepetitoriaus.
1. Namų darbus fotografuokite pilnais A 4 ar A5 puslapiais. Principas turi būti toks, lyg pilną lapą dėtumėte ant skanerio. Ir taip darykite net jeigu tik kelis uždavinius sprendėte, lapas nepilnas ir pan. Korepetitorius jau sugebės atsirinkti kur reikia taisyti ir kur ne.
2. Patogiausia, kai namų darbai yra viename pdf faile. Todėl reikia naudoti mobilias programėles tokias kaip Adobe Scan. Jos nuotraukas iš karto verčia į pdf ir tada mokytojas gali patikrinti namų darbus labai efektyviai.
3. Namų darbus reikia atsiųsti bent jau prieš dieną. Profesionalūs korepetitoriai nedirba arba mažai dirba mokykloje, todėl ryte turi šiek tiek laiko, kad pataisytų jūsų namų darbus. Jeigu atsiųsite prieš pat pamoką – kaži ir tokius nd korepetitorius iš viso tikrins.
4. Namų darbuose (o šiaip tai ir visur!) rašykite galvodami ne apie save, o apie žmogų, kuris taisys jūsų darbą. Ar rašote aiškiai? Ar brėžiate normalaus dydžio brėžinius ar jiems įskaityti reikės mikroskopo? Ar paliekate tarpus tarp uždavinių, kad korepetitorius galėtų prireikus lengvai surašyti teisingą sprendimą ar bent jau jo kryptį.?
5. Ir aišku nepamirškite apskritai padaryti namų darbų, net jeigu matote, kad 100% uždavinio išspręsti nepavyks. Viskas gerai yra ir 50% išspręsti. Nustebtumėte kiek mokinių ištikus pirmam sunkumui uždavinyje numeta jį ir nustato kad “nieko nemoku!”. O tik paskui, kai mokytojas taiso, pasako, kur strigai ir išsiaiškiname, kad pasirodo 70% uždavinio buvo padaryta gerai. Tokios detalės yra labai svarbios. Padaryti uždavinį 70% , 20% ar 5% tikslumu juk didelis skirtumas.
Čia buvo paskutinis mano patarimas, o dabar dar noriu priminti, kad galite užsirašyti į nemokamą konsultaciją pas mane. Aprašyme įdėsiu linką į calendly, kad galėtumėte rezervuoti susitikimą su manimi jau dabar. Tiems kas lankėte daug kitų korepetitorių tol kol suradote sau tinkamą: papasakokite kaip ieškojote, su kokiomis didžiausiomis problemomis susidūrėte?
Vadovėlių nėra naujai programai, bet ar tai tikrai problema?
Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai Žiniasklaidoje girdisi, kad nėra vadovėlių naujoms, pasunkintoms matematikos...
Tarptautinė Švietimo Paroda „Days of International Education”
Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai Tarptautinė Švietimo Paroda "Days of International Education" Data ir...
VMI atmintinė korepetitoriams
Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pateikia svarbią informaciją...
Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?
Mokinkis, siekiantiems daugiau.