Matematikos užduotys | 7 klasei kurso kartojimas, jei gauna pataisas

Matematikos užduotys | 7 klasei kurso kartojimas, jei gauna pataisas

3,00 

Šitos užduotys puikiai tiks tėvams, norintiems patikrinti savo vaikų lygį patiems. Vieną versiją – atspausdinate savo vaikui, o atsakymų ir sprendimų versiją turite sau. Ir staiga jūs esate pats geriausias korepetitorius savo vaikui!

Mūsų mokyklos mokytojai dažnai sprendžia užduotis kartu su mokiniais tik savo planšetėse. Pamokos taip pat itin dažnai yra transliuojamos, todėl toks “virtualus sąsiuvinis” yra labai patogus.
Šis rinkinys susideda iš užduočių septintokui, kuriam kažkurią vasarą mokykloje liepė išspręsti krūvą uždavinių. Esame paruošę sąsiuvinį, kurį vaikai sprendė su mokytoju, bet taip pat ir tokį patį tik tuščią pratimų lapą. Jis labai patogus spausdinimui, nes galima iš karto rašyti į užduotis. Taip sutaupote laiko, nes mažiau brėžinių reikia peržiūrinėti.
Šį rinkinį atsiunčiame el paštu .pdf formatais. Rinkinį sudaro du failai: vienas tik sąlygos, o kitas failas - sąlygos kartu su atsakymais, sprendimais ir net paaiškinimais. Po atsisiuntimo failus atsiunčiame pirkėjo nurodytu el paštu. Taip pat jeigu neturite spausdintuvo - mes užduotis galime atspausdinti ir jums atsiųsti paštomatu. €0,05 x 39psl= €1,95. šiame faile yra 39 puslapiai. Jeigu pirksite prekes paštomatu - rekomenduojame pridėti daugiau spausdinimo reikalaujančių prekių.
Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040