7 klasės self-check rinkinukas

7 klasės self-check rinkinukas

33,00 

7 klasei rinkinukas matematikos, lietuvių kalbos ir anglų kalbos žinių patikrinimui.

Šiame rinkinuke bus 6 klasės pagrindinės temos ir jų sunkesnės variacijos. Kaip žinia, kiekvienos klasės sėkmės slypi prieš tai buvusios klasės tvirtume. Jeigu praeitų mokslo metų temos buvo išmoktos gerai, tai pažymiai dar greitai nesuprastės. Tiesa, jeigu yra spragų iš praeitų metų sunkiausių temų – tai duos labai didelę įtaką šiu metėms temoms. Šiame rinkinyje yra įvairios lietuvių kalbos, matematikos ir anglų kalbos užduotys su sprendimais ir atsakymais. Taigi tėvai paėmę šias užduotis galės ne tik patikrinti vaiko lygį ar mokymosi metodikos buvimą/nebuvimą, bet nesunkiai pamatysite ir savo mokyklos lygį.

Rinkinuke taip pat rasite ir 7 klasės užduočių, kurias galite pradėti daryti jau dabar. Įdėtos yra kelios sunkesnės 7 klasės temos. Kur dažnai vaikai labiausiai stringa. Nepraleiskite to.

Dažnai tėvai nežino, koks yra vaiko lygis ir kada jau reikia sunerimti. Ir kuo vaikas mažesnis, tuo sunkiau nustatyti tas tikrąsias žinias. Pažymių mokykloje nerašo, užduotis duoda vaikams, bet neaišku ar jos čia sunkios ar ne? Tėvams, tai aišku, kad visos užduotys atrodo itin lengvos. Tėvai dažnai skundžiasi informacijos stoka ir sugebėjimu nešališkai patikrinti vaiko lygį tada kai dar yra laiko padėti, o ne tada, kai neišlaikai kokio egzamino. Ir žinoma, tikriausiai sutiksite, kad svarbu kuo anksčiau vaikui išugdyti savarankiško mokymosi principus ir išmokyti strateginio mąstymo (ang. "mental models"). Tada vaikai nesvarbu kiek tu jiems keisi uždavinius, gyvenimiškas problemas - jie visada susigaudys kur kas vyksta, nes jie geba savarankiškai patikrinti skirtingus teiginius ir informaciją ir atsirinkti. Ir šitie įgūdžiai yra daug svarbiau negu bet kas kita ką jie mokosi pagal "oficialią programą". Aišku, oficiali programa yra reikalinga ir be jos - niekaip, bet jūs turite suprasti, kad tai yra labai labai žemai nuleista kartelė. Jeigu vaikas ją "peršoka" tai tikrai nereikia sustoti ties tuo. Jūs neišnaudosite savo vaiko potencialo, jeigu pasitenkinsite "tik mokyklos lygiu".

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040