Lietuvių kalbos korepetitorė online: Ar efektyvus yra toks mokymosi formatas?

Profesionalūs mokytojai ir korepetitoriai

Šiuolaikinėje visuomenėje, kai daug veiklos persikėlė į internetinę erdvę, „MOKINKIS” lietuvių kalbos pamokos online yra labai efektyvios

Šios pamokos yra ne tik lanksčios, bet ir itin produktyvios. Visada prašoma įsijungti kamerą ir mikrofoną, kad mokymasis būtų interaktyvus. Be to, vaikams duodamos užduotys, kurias jie gali atsispausdinti arba įrašinėti tiesiai kompiuteryje. Lietuvių kalbos korepetitorė taip pat duoda daug praktinių pavyzdžių, ir paaiškina vaikams taisyklių prigimtį arba sukūrimo principus. MOKINKIS korepetitoriams svarbiausia yra, kad vaikas praktikuotųsi rašymo ir suvoktų, o ne iškaltų.

Daug tėvų ir šeimų po Covid-19 pandemijos išgyveno didelę traumą ir baimes dėl online mokymosi. Kaltė dėl problemų dažnai buvo suversta online formatui, tačiau iš tiesų situacija yra šiek tiek kitokia. Geri lietuvių kalbos mokytojai buvo efektyvūs tiek gyvai, tiek internetu. O tie, kurie gyvai vesdavo ne itin kokybiškas pamokas, online jas vesdavo lygiai taip pat prastai arba net dar prasčiau. Nepaisant šių nusivylimų, svarbu pripažinti, kad online formatas savaime nėra blogas; problema yra nepatyrusiuose arba nemotyvuotuose mokytojuose.

Pasiruošimas online pamokoms yra labai svarbus

MOKINKIS lietuvių kalbos korepetitorius turi savo pamokos tvarką, kurios reikia laikytis. Vaikai turėtų sėdėti prie stalo (o ne pavyzdžiui, pusiau gulėti lovoje). Tėvai turėtų užtikrinti, kad jų vaikas turėtų sąsiuvinį, kuriame galėtų užrašyti mokytojo pateikiamus teiginius ir informaciją. Taip užtikrinama didesnė tvarka ir disciplina, kuri yra būtina efektyviam mokymuisi. Beje, jeigu tėvai nori stebėti lietuvių kalbos pamoką online – mes visada kviečiame tai daryti. Pamatysite kuo skiriasi efektyvūs korepetitoriai, nuo neefektyvių.

Kiekvienas „MOKINKIS” mokyklos lietuvių kalbos korepetitorius vadovaujasi mūsų įkūrėjos Godos Paskal paruoštomis mokymo metodikomis. Šios metodikos yra unikalios tuo, kad padeda vaikams ne tik išmokti taisykles ir faktus, bet ir suvokti, kodėl jos yra ir pagal kokius principus buvo sukurtos. Tokiu būdu informacija geriau įsimenama ir suprantama.

Taigi, „MOKINKIS” lietuvių kalbos korepetitorė yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori stiprinti savo lietuvių kalbos įgūdžius. Ne tik vaikai 4 klasėje ar pradinukai gali pasinaudoti šia paslauga, bet ir suaugusieji, norintys tobulėti. Online lietuvių kalbos pamokos su korepetitoriumi yra patogus ir efektyvus būdas mokytis ir tobulėti.

Ar pasiruošę sustiprinti savo žinias?

Mokinkis, siekiantiems daugiau.

Krepšelis0
Nėra produktų krepšelyje
Tęsti apsipirkimą
0
+370 606 79040